TYLKO NA VIVA.PL!

Marcelina Zawadzka chce ślubu z Maksem Gloecknerem! „Pierwszy raz stawiam na miłość”

Padło pytanie, czy para już planuje uroczystość...

Rafał Kowalski 4 lutego 2023 08:50

Wielu partnerów nie dawało jej szczęścia i długo nie mogła znaleźć tego jedynego. Wydaje się, że Marcelina Zawadzka w końcu ma u swego boku miłość życia. Prezenterka mówi otwarcie o chęci wzięcia ślubu! Co zdradziła na temat drogi, którą musiała przebyć do miejsca, w którym jest dzisiaj?

Marcelina Zawadzka o Maksie Gloecknerze i ślubie z nim

Już drugą edycję programu rozrywkowego Farma Marcelina Zawadzka prowadzi z powodzeniem w Polsacie. Choć jest to dla niej spełnieniem zawodowych marzeń, w ostatnim czasie była miss zmieniła swoje priorytety. „Chcę stworzyć rodzinę”, powiedziała przed kamerą VIVY.pl.

W pełnym cytacie nie zabrakło też tematu objeżdżania świata i stawiania miłości na górze hierarchii potrzeb. „Program, który mam w Polsacie, daje mi możliwość podróżowania. Bo nagrywamy go do puszki, a później mogę żyć. Wyjechać, być tu i tam. I teraz mam też taki okres w życiu, że pierwszy raz stawiam na miłość. Że pierwszy raz mówię: okej, ważna jest nie tylko praca, chcę też stworzyć rodzinę”, wyznała Marcelina Zawadzka Rafałowi Kowalskiemu z VIVA.pl.

Czytaj też: Stworzyli nierozerwalną więź. Od zawsze się wspierają. Oto historia braci Szczepaników z zespołu „Pectus”

Media wielokrotnie przypominały długą listę partnerów, którzy okazywali się do gwiazdy Polsatu niedopasowani. Związki z nimi rozpadały się szybciej lub wolniej. Dopiero Max Gloeckner jest w stanie zatrzymać przy sobie piękną prezenterkę. W jej słowach czuć traktowanie obecnego związku bardzo poważnie. Pojawił się bowiem temat ślubu. „To mi się trochę zmienia, czasem te myśli ewaluują, ale chciałabym sformalizować związek”, usłyszeliśmy.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Z miłości do podróżowania. Oto romantyczna historia związku Marceliny Zawadzkiej i Maxa Gloecknera

Max Gloeckner, Marcelina Zawadzka
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Ulubienica widzów widzi w sobie sporą przemianę, która pozwoliła jej dojść do momentu, w którym zapracowała już na sukces i teraz może skupić się na miłości. „Musiałam przejść różne etapy, musiałam sama zapracować na poczucie własnej wartości. Na to, że nie jestem tylko miss i „piękną modelką””.

Na koniec padło pytanie, czy zakochani o uroczystości na razie tylko marzą, czy już ją planują.  „Pomidor”, odparła z uśmiechem Marcelina Zawadzka.

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najlepsze. 

Cały wywiad wideo z prowadzącą Farmę możecie zobaczyć na górze strony. Z rozmowy dowiecie się też m.in., czy Marcelina mogłaby wrócić do TVP i z kim z poprzedniej pracy ma dalej dobry kontakt.

Zobacz także: Nina Terentiew oceniła pierwsze decyzje Edwarda Miszczaka: „Ja bym tego nie zrobiła, ale on może"

Marcelina Zawadzka, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM, Iza Grzybowska/MAKATA, Instagram

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.