WIDEO VIVY.PL

Tomasz Jakubiak jest popularny w Rumunii i na Węgrzech. Tylko nam opowiedział, jak to możliwe!

Kucharz został niedawno jurorem w MasterChef Junior

Rafał Kowalski 25 stycznia 2022 16:35

Tomasz Jakubiak to nowa gwiazda kanału TVN. Wszystko za sprawą formatu MasterChef Junior, w którym pasjonat gotowania będzie od wiosny jurorem. Ulubieniec najmłodszych uczestników programu zastąpi na tym miejscu innego lubianego kucharza – Mateusza Gesslera. Byliśmy z kamerą podczas nagrań programu i zapytaliśmy Tomasza Jakubiaka o to, jak to możliwe, że jest bardzo popularny także poza Polską!

Tomasz Jakubiak o fanach z zagranicy i udziale w MasterChefie Juniorze

Wiele osób zastanawia się, co trzeba zrobić, by zostać jurorem w kulinarnym show. W przypadku Tomka Jakubiaka nie był to wygrany casting a propozycja od ekipy MasterChefa Juniora. „Był to jeden telefon od producentki programu – Ewy. Ona powiedziała, że już na mnie czas (śmiech). A poważnej tłumacząc to byłem gościem w ostatniej dorosłej edycji MasterChefa i nie wiem czy może dobrze wypadłem? Po prostu byłem sobą i to się spodobało. Cieszę się, bo udział w Juniorze zawsze był wysoko na liście moich zawodowych marzeń”, powiedział VIVIE.pl pasjonat gotowania.

Przy okazji Tomasz Jakubiak zdradził nam, że ma wielbicieli w wielu krajach Europy… „Programy, które prowadzę są emitowane od 10 lat na Węgrzech, na Słowacji, w Rumunii i od niedawna w Czechach. Ja sobie nawet nie do końca z tego zdawałem sprawę, aż któregoś razu na lotnisku w Singapurze podbiegła do mnie grupa anglojęzycznych turystów. Oni mi powiedzieli, że w Rumunii mają cały mój fanklub! Potem jeszcze we Włoszech zaczepili mnie fani z Węgier, a w Krakowie z kolei rodzina z Czech powiedziała, że gotują z moich przepisów…”, wspominał z uśmiechem na ustach.

A czy nowy juror MasterChef Junior boi się porównań do Mateusza Gesslera? Obejrzyj nasze wideo na górze strony i dowiedz się!

Czytaj też: Michel Moran odwiedził U Fukiera. Jak ocenia kuchnię Magdy Gessler? „To było szaleństwo!”

Tomasz Jakubiak w Masterchef Junior, nowy juror
Fot. materiał promocyjny TVN

Tomasz Jakubiak z żoną i dzieckiem. Historia wypadku

Prywatnie Tomasz Jakubiak związany jest z Anastazją Mierosławską. To właśnie ukochanej dziękował kucharz za motywowanie do pracy, gdy dowiedział się, że będzie częścią programu MasterChef Junior. „Dziękuję osobie, dzięki której moje życie się zmieniło i wszystko zaczęło się układać! Kocham Cię ponad wszystko!”, pisał w sieci.

Para poznała się podczas pewnego przyjęcia, ale nie zaczęła się spotykać mimo polubienia się, bo Anastazja była wtedy w innym związku. Minęło trochę czasu, prywatne sprawy nabrały bardziej sprzyjających okoliczności i dziś Tomasz i Anastazja są w sobie zakochani. W lipcu 2020 roku partnerom urodził się syn. Chłopiec otrzymał imię Tomasz (Junior).

Para ma za sobą też trudne doświadczenia, które przewartościowały całe ich życie. Mowa o wypadku samochodowym, do którego doszło, gdy Anastazja Mierosławska była w ciąży. W wyniku kolizji doznała paraliżu prawej strony ciała. Bała się też o nienarodzonego synka. „Jak przyjechałam na SOR, to pierwsze co, to z lekarzem prowadzącym podjęliśmy decyzję, że mają ratować dziecko, a potem mnie. Priorytetem była dla mnie ciąża", opowiadała niedawno w wywiadzie dla DzienDobryTVN.pl.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a mały i zdrowy Tomek Junior ma dziś już 19 miesięcy. Rodzinne zdjęcia Tomasz Jakubiak chętnie umieszcza na swoim Instagramie. Zobaczcie niektóre z nich. 

CZYTAJ TEŻMateusz Gessler odchodzi z MasterChef Junior: „Przede mną nowe cele”...

Tomasz Jakubiak w Masterchef Junior, nowy juror
Fot. materiał promocyjny TVN

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.