WIDEO VIVY.PL

Tomasz Jakubiak jest popularny w Rumunii i na Węgrzech. Tylko nam opowiedział, jak to możliwe!

Kucharz został niedawno jurorem w MasterChef Junior

Rafał Kowalski 25 stycznia 2022 16:35

Tomasz Jakubiak to nowa gwiazda kanału TVN. Wszystko za sprawą formatu MasterChef Junior, w którym pasjonat gotowania będzie od wiosny jurorem. Ulubieniec najmłodszych uczestników programu zastąpi na tym miejscu innego lubianego kucharza – Mateusza Gesslera. Byliśmy z kamerą podczas nagrań programu i zapytaliśmy Tomasza Jakubiaka o to, jak to możliwe, że jest bardzo popularny także poza Polską!

Tomasz Jakubiak o fanach z zagranicy i udziale w MasterChefie Juniorze

Wiele osób zastanawia się, co trzeba zrobić, by zostać jurorem w kulinarnym show. W przypadku Tomka Jakubiaka nie był to wygrany casting a propozycja od ekipy MasterChefa Juniora. „Był to jeden telefon od producentki programu – Ewy. Ona powiedziała, że już na mnie czas (śmiech). A poważnej tłumacząc to byłem gościem w ostatniej dorosłej edycji MasterChefa i nie wiem czy może dobrze wypadłem? Po prostu byłem sobą i to się spodobało. Cieszę się, bo udział w Juniorze zawsze był wysoko na liście moich zawodowych marzeń”, powiedział VIVIE.pl pasjonat gotowania.

Przy okazji Tomasz Jakubiak zdradził nam, że ma wielbicieli w wielu krajach Europy… „Programy, które prowadzę są emitowane od 10 lat na Węgrzech, na Słowacji, w Rumunii i od niedawna w Czechach. Ja sobie nawet nie do końca z tego zdawałem sprawę, aż któregoś razu na lotnisku w Singapurze podbiegła do mnie grupa anglojęzycznych turystów. Oni mi powiedzieli, że w Rumunii mają cały mój fanklub! Potem jeszcze we Włoszech zaczepili mnie fani z Węgier, a w Krakowie z kolei rodzina z Czech powiedziała, że gotują z moich przepisów…”, wspominał z uśmiechem na ustach.

A czy nowy juror MasterChef Junior boi się porównań do Mateusza Gesslera? Obejrzyj nasze wideo na górze strony i dowiedz się!

Czytaj też: Michel Moran odwiedził U Fukiera. Jak ocenia kuchnię Magdy Gessler? „To było szaleństwo!”

Tomasz Jakubiak w Masterchef Junior, nowy juror
Fot. materiał promocyjny TVN

Tomasz Jakubiak z żoną i dzieckiem. Historia wypadku

Prywatnie Tomasz Jakubiak związany jest z Anastazją Mierosławską. To właśnie ukochanej dziękował kucharz za motywowanie do pracy, gdy dowiedział się, że będzie częścią programu MasterChef Junior. „Dziękuję osobie, dzięki której moje życie się zmieniło i wszystko zaczęło się układać! Kocham Cię ponad wszystko!”, pisał w sieci.

Para poznała się podczas pewnego przyjęcia, ale nie zaczęła się spotykać mimo polubienia się, bo Anastazja była wtedy w innym związku. Minęło trochę czasu, prywatne sprawy nabrały bardziej sprzyjających okoliczności i dziś Tomasz i Anastazja są w sobie zakochani. W lipcu 2020 roku partnerom urodził się syn. Chłopiec otrzymał imię Tomasz (Junior).

Para ma za sobą też trudne doświadczenia, które przewartościowały całe ich życie. Mowa o wypadku samochodowym, do którego doszło, gdy Anastazja Mierosławska była w ciąży. W wyniku kolizji doznała paraliżu prawej strony ciała. Bała się też o nienarodzonego synka. „Jak przyjechałam na SOR, to pierwsze co, to z lekarzem prowadzącym podjęliśmy decyzję, że mają ratować dziecko, a potem mnie. Priorytetem była dla mnie ciąża", opowiadała niedawno w wywiadzie dla DzienDobryTVN.pl.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a mały i zdrowy Tomek Junior ma dziś już 19 miesięcy. Rodzinne zdjęcia Tomasz Jakubiak chętnie umieszcza na swoim Instagramie. Zobaczcie niektóre z nich. 

CZYTAJ TEŻMateusz Gessler odchodzi z MasterChef Junior: „Przede mną nowe cele”...

Tomasz Jakubiak w Masterchef Junior, nowy juror
Fot. materiał promocyjny TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…