WIDEO VIVY.PL

Ewa Wachowicz z dumą o karierze córki. Co dziś robi Aleksandra? Poprosiła mamę o jedno

„Muszę to uszanować”

Rafał Kowalski 3 lutego 2023 12:00

Ewa Wachowicz od wielu lat zaprasza widzów Polsatu do swojego domu. Wszystko dzięki programowi Ewa gotuje, który realizowany jest w miejscu, w którym naprawdę mieszka. I choć gwiazdę stacji możemy oglądać stale, jej ukochana córka raczej nie pójdzie w ślady mamy. Sława jej zupełnie nie interesuje i widzi jej wiele minusów. Co więc dziś robi?

Ewa Wachowicz o córce i jej pracy w restauracji

Zalipianki to krakowska restauracja, która należy do Ewy Wachowicz. Okazuje się, że zamiłowanie do prac związanych z gastronomią przeszło też na córkę prezenterki. Aleksandra Osuchowska ma już 23 lata i na co dzień pracuje ciężko na własne nazwisko. „Moja córka od samego początku pracuje w restauracji. Przeszła przez wszystkie stanowiska – od obierania ziemniaków do… Nie chcę w sumie mówić, jaką dokładnie teraz wykonuje funkcję, bo wtedy można by ją łatwo odnaleźć. A Ola chce pozostać anonimową osobą i chyba tak jest dla niej lepiej”, powiedziała VIVIE.pl Ewa Wachowicz.

Rozpoznawalność to coś, co zupełnie nie interesuje Oli. Wiele razy dała o tym głośno znać swoim bliskim. „Moja córka, która pracuje w restauracji, widzi, że czasem bywa trudno, jak np. jem obiad, a klienci chcą zdjęcia. Ona mi wtedy mówi: mamuś, ja bym tak nie mogła. Nie wiem więc, czy bliscy są otwarci na życie publiczne, które ja mam od 30 lat. Dla mnie to większość mojego życia, więc ja to kocham. Uwielbiam nagrywać programy, uwielbiam kamerę, z przyjemnością udzielam wywiadów. Jestem więc spełniona, bo praca to moja pasja”, usłyszeliśmy.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Szokująca metamorfoza Shiloh Jolie-Pitt. Nastolatka postawiła na radykalną zmianę fryzury

Córka Ewy Wachowicz ma nawet do sławnej mamy prośbę. „Moja Ola wiele razy prosiła, bym zbyt dużo o niej nie opowiadała. Najlepiej wcale. Ona jest już dorosła, ma swoje życie i muszę uszanować to, że ma prawo do prywatności”, wyznała gwiazda Polsatu przed kamerą VIVY.pl.

Z poprzedniego wywiadu dla naszego portalu wiemy jednak też, że Ola świetnie piecze (szczególnie torty), pasjonuje się kosmetologią, a także edukowała się na studiach dotyczących budownictwa.

Archiwalne zdjęcia Oli:

Ola Osuchowska, córka Ewy Wachowicz
Fot. Polsat, mat pras

Ewa Wachowicz o mamie. Zamieszkały razem, czy wystąpią w tv?

Nowa ramówka Polsatu, to i nowe odcinki formatu Ewa gotuje. W najnowszą serię wkład miała sama mama prezenterki. „Będą nostalgiczne przepisy. Wracam trochę do receptur mojej babci, mojej mamy. Zresztą w związku z tym, że mama się do mnie przeprowadziła, to pojawiły się nowe elementy takie jak kredens po prababci czy skrzynia po babci”, powiedziała nam.

Czy to oznacza, że mama lub córka jednak pokażą się milionom widzów? Nie tym razem. „Ale bliskich nie zobaczymy w odcinkach. Wystarczy, że już widać mój dom i moją kuchnię. Trzeba w telewizji zachować jakieś granice”, wyjaśniła VIVIE.pl Ewa Wachowicz.

CZYTAJ TAKŻE: Córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej również wybrała artystyczną drogę. Kim jest Nastazja?

Całą rozmowę możecie zobaczyć na górze strony. 

Ewa Wachowicz, Viva! 9/2022
Fot. Filip Zwierzchowski/Das Agency

Ewa Wachowicz
Fot. OLGA MAJROWSKA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.