WIDEO VIVY.PL

Ewa Farna stworzyła ważny utwór. W klipie pokazała zmiany po ciąży. Dlaczego się na to zdecydowała?

„Ciało trzeba przyjąć takie, jakim jest”

Rafał Kowalski 25 maja 2021 16:50

Po kilku latach przerwy Ewa Farna wraca na scenę! Zanim jednak będziemy cieszyć się całą płytą wokalistki, ulubienica publiczności wydała najpierw pierwszy singiel. Piosenka Ciało to utwór z głębokim i ważnym przekazem. Kawałek otwiera drogę Ewy do szóstego już polskojęzycznego albumu. Utwór ma uwrażliwiać na tematykę ciała i akceptacji tych zmian, na które nie mamy wpływu. Na kilka dni przed premierą teledysku spotkaliśmy się z piosenkarką w siedzibie jej nowej wytwórni. Co nam zdradziła?

Ewa Farna o zmianach po ciąży i piosence Ciało

Wokalistka, która spędziła na scenie połowę swojego życia, równie często co komplementy słyszała też uwagi co do swojej sylwetki. Ewa Farna postanowiła wraz z Margaret i KaCeZet napisał słowa do utworu, w którym podkreśla, jak bardzo kocha swoje ciało. „Nowa piosenka jest o tym, by przyjąć ciało takie, jakim jest. Wielu rzeczy nie możemy zmienić. Dobrze to zaakceptować albo nawet pokochać. Ja np. zrozumiałam po ciąży, jak niesamowite jest moje ciało. Jak wszystko potrafi… Doceniłam to i chciałam to pokazać światu”, wyjaśniła dziennikarzowi VIVY! gwiazda.

Równie ważny, co piosenka, wydaje się klip do niej. „Chciałam zaprosić do teledysku dziewczyny, które mają za sobą trudne historie, które pozostawiły na ich ciałach blizny. Znalazłam je na Instagramie, bo sama obserwuje niektóre ich profile”, powiedziała nam Ewa Farna i dodała, że także ona pokazała przed kamerą ślady na swoim ciele. „Potem byłam na planie z 13 dziewczynami po różnych chorobach. I pomyślałam: „Czym ja się przejmuje? Że mam rozstęp na brzuchu?”. Więc powiedziałam, że wchodzę w to z nimi. To na planie zdecydowałam się pokazać w klipie swój tatuaż od natury”, usłyszeliśmy od Ewy podczas wywiadu przed kamerą.

Ewa Farna, klip ciało, wywiad
Fot. Beata Matheova / materiał promocyjny

Nowa piosenka Ewy Farnej - przesłanie. Artystka o pandemii i koncertach

Piosenkarka nie ukrywa, jak ważny jest dla niej nowy singiel. Minimalizuje jednak swoje oczekiwania z jednego powodu. „Nie liczę na nic, bo nie chciałabym potem być rozczarowana. Wiem też, że to nie jest numer typowo radiowy, ale to jest taka piosenka-akcja społeczna. Mam nadzieję, że ludziom się spodoba”, powiedziała VIVIE.pl artystka.

Mamy nadzieję, że taka odsłona Ewy Farnej przypadnie Wam do gustu. Zobaczcie klip i posłuchajcie utworu Ciało. Z kolei jeśli obejrzycie nasz wywiad wideo od początku do końca, dowiecie się, jak Ewa spędziła czas izolacji i czy tęskniła za sceną. 

CZYTAJ TEŻ: Ewa Farna w obiektywie  VIVY! Takiej jej nie znaliście...

Ewa Farna, klip ciało, wywiad
Fot. Beata Matheova / materiał promocyjny

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.