EKSLUZYWNE WIDEO

TYLKO U NAS Niezwykle seksowna i zmysłowa Anja Rubik. EKSKLUZYWNE VIDEO zza kulis sesji

Piotr Wojtasik 12 lipca 2017 19:30

 

— Kiedy nurkuje w oceanie, mam poczucie, że jestem częścią gigantycznej siły, masy i jestem całkowicie jej uległa, bezbronna. Jest to wolność powiązana z bezradnością, której ja się nie poddaje. (...) Mam też dom na Majorce i cudownie się tam czuję. Kiedy myślę o Majorce, to aż mnie ściska w sercu — wyznaje w nowej VIVIE! Anja Rubik.

 

Przeczytaj też: TYLKO U NAS Anja Rubik: „W związku z rozwodem postanowiłam pochować wiele wspomnień’’

 

Anja Rubik — sesja w VIVIE!

 

Sesja i film powstały właśnie tam. Na plaży i dosłownie na morzu. Inspiracją do ich stworzenia były pasje Anji i miejsca bliskie jej sercu. Zobaczcie, co powstało z tego spotkania.

 

Po prostu nurkuje, skacze do wody i pływa łodzią.  Anja Rubik zagrała w naszym filmie samą siebie. To jej dzień z dala od Nowego Jorku, a my postanowiliśmy go podejrzeć.

 

Co ważne jest w nim naprawdę sexy!

 

Niedawno modelka została ambasadorką najnowszego smartfona Samsunga Galaxy S8, który możecie kupić w ofercie Orange LOVE, klikając w ten LINK.

 

Co jeszcze w nowej VIVIE!?

 

Bartek Jędrzejak: Lubi podróże i kocha koty, które zmieniły jego życie. Tajemnice pogodynka TVN-u.
Król boiska, bożyszcze kibiców.  Leo Messi ożenił się z koleżanką z dzieciństwa. Oprócz tego, VIVA! Autorytety - Anna Dymna nigdy nie narzeka, nigdy się nie załamuje. Pomoc innym daje jej szczęście! 
 

Nowa VIVA! 14/2017 z Anją Rubik na okładce od czwartku, 13 lipca, w kioskach!

 

Anja Rubik, VIVA! lipiec 2017, okładka 14/2017, okładka
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Zobacz też: TYLKO U NAS! „Cieszę się, że udało nam się rozstać”. Anja Rubik w pierwszym wywiadzie po rozwodzie z mężem

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.