WIDEO VIVY.PL

Ćwierć wieku temu bez wahania dała jej miłość i dom. Tak dziś wygląda relacja Agaty Młynarskiej z przybraną córką

Dziś Sylwia Mor żyje z dala od mediów

Rafał Kowalski 9 czerwca 2024 18:55

Drogi Sylwii Mor i Agaty Młynarskiej skrzyżowały się ćwierć wieku temu. Przybrana córka dziennikarki miała jednak za sobą wiele trudnych doświadczeń... Dopiero dobro i ciepło, jakie otrzymała od prezenterki, dodały jej skrzydeł i pomogły uwierzyć, że ma przed sobą wspaniałą przyszłość. Jak dziś żyje?

Sylwia Mor o pierwszym spotkaniu z Agatą Młynarską

O spotkaniu pań zadecydował przypadek… Jako dziecko Sylwia została rozdzielona z rodzeństwem. „Pamiętam, że trafiliśmy wszyscy do pogotowia opiekuńczego. Moi wszyscy bracia i moje wszystkie siostry. Razem jest nas dziesięcioro. Zostaliśmy rozdzieleni, bo to był taki czas. To był dla mnie koszmar, ja tak bardzo płakałam. W takich sytuacjach nigdy nie wiesz, czy jeszcze ich spotkasz. Nie sądziłam, że kogoś można tak odseparować”, opowiadała w TVN.

Wkrótce na jej drodze stanęła gwiazda telewizji o wielkim sercu. „Jak miałam 11 lat. Agata przyjechała do nas do domu dziecka, był szał, bo wiadomo, gwiazda. Szukała dzieciaków do teledysku świątecznego, które będą pisały list przy stole do świętego Mikołaja. Pytała po kolei te wszystkie dzieci, jakie mają marzenia, co by chciały dostać od świętego Mikołaja, bo zbliżają się święta. Ja tak naiwnie powiedziałam: „Kiedyś bym chciała do pani przyjechać”. W efekcie zaprosiła mnie do siebie do domu na wakacje”, opowiadała kilka lat temu Sylwia Mor.

ZOBACZ TAKŻE: Nie miały dobrej relacji, ale stały za sobą murem. Siostra wspomniała zmarłą Marzenę Kipiel-Sztukę

I właśnie tak zaczęło się wspólne życie dorastającej nastolatki i prezenterki, która ostatecznie dała jej dom, miłość i opiekę.

Agata Młynarska, Sylwia Mor, ślub 2017

Agata Młynarska, Sylwia Mor, ślub
Fot. Facebook/Agata Młynarska

Historia Sylwii Mor, przybranej córki Agaty Młynarskiej

Wiele lat temu panie doczekały się kilku okładek. Dziś tak Agata Młynarska wspomina pierwszą z nich. „Pamiętam, że była związana z tym, że Sylwii bardzo zależało na tym, żeby pokazać światu, że to prawda, że trafiła do mojej rodziny, że trafiła pod moje skrzydła. Bo pochodziła z takiego miejsca, w którym nie do końca i nie zawsze wszyscy jej w to wierzyli. A dla takiej dziewczyny to było naprawdę niesamowite przeżycie”, opowiadała dziennikarka przed kamerą VIVY.pl jakiś czas temu.

Dodała też w rozmowie z Rafałem Kowalskim, że druga okładka dotyczyła z kolei ślubu Sylwii. „Wtedy miałyśmy okazję wspomnieć, wtedy miałyśmy okazję mówić o tym, jak to jest, kiedy dzieci dorastające w domu dziecka muszą się zmierzyć z wychodzeniem z domu dziecka i wchodzeniem w dorosłe życie. To jest bardzo trudny temat.  Ale Sylwia sobie doskonale poradziła”, usłyszeliśmy.

Agata Młynarska, Sylwia Mor, Viva! 2010

Agata Młynarska, Sylwia Mor, Viva! 2010
Fot. Krzysztof Opaliński

Jak dziś żyje adoptowana córka Agaty Młynarskiej?

Po chwilach rozpoznawalności, Sylwia Mor zadecydowała, że chce schować się w cień. Od tej pory nie pokazuje się publicznie. A jak ułożyły się jej losy? Dziś ma 37 lat. Zawodowo zaangażowała się w pracę fundacji charytatywnej, prywatnie jest żoną i mamą. „Jest bardzo mądrą, bardzo niezależną osobą. I też staram się za bardzo nie wtrącać w ich życie, ponieważ ja uważam, że moim zadaniem było przypiąć skrzydła, ale to już ona fruwa. […] Uważam swoją misję za wypełnioną, jeżeli chodzi o Sylwię. Sylwia ma swoje niezależne życie. Ma piękną córkę, wspaniałego męża, super sobie radzą”, zaznaczyła Agata Młynarska w rozmowie z VIVĄ.pl.

Czy dziś nazwałaby się przyjaciółką przybranej córki? „Ja uważam, że nie ma czegoś takiego jak przyjaciółki z mamą i z córką.  Mama musi być mama, a przyjaciółka jest przyjaciółką. Możemy się bardzo wspierać, możemy się szanować, ale taka stricte przyjaciółka to jest po prostu wybór córki. Akurat ja zostałam przez Sylwię wybrana w jakiś sposób, więc my mamy trochę inną relację.  Ja nie jestem jej biologiczną mamą”, przypomniała dziennikarka.

CZYTAJ TAKŻE: Halina Mlynkova o życiu po rozwodzie z Łukaszem Nowickim: „Tak naprawdę wychowałam syna sama”

Cały wywiad obejrzysz na górze strony. 

Sylwia Mor, Agata Młynarska, 2020

Sylwia Mor, Agata Młynarska, 2019 TVN

Sylwia Mor, Agata Młynarska, 2019 TVN
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/Dzien Dobry TVN/East News

Sylwia Mor, Agata Młynarska, 20.12.2012

Fot. Piętka Mieszko / AKPA

[Ostatnia publikacja na Viva Historie 08.07.2024 r.]

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.