URODZINY

Spektakularne i wyjątkowe! Takie były 40 urodziny marki Apart. Ekskluzywna relacja wideo

Piotr Wojtasik 2 marca 2017 12:50

Nie mogło nas tam zabraknąć. Marka Apart w ostatni dzień karnawału świętowała czterdzieste urodziny. Jubileusz odbył się w gościnnych progach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Z pełną odpowiedzialnością możemy napisać, że była to impreza tego roku. Do samego końca organizatorzy trzymali nas w napięciu i nie zdradzali, co zobaczymy. Elegancki, kameralny event przyciągnął największe osobistości ze świata mody, sztuki i teatru. 

 

Polecamy też: Apart obchodzi 40. urodziny! Jak wyglądały gwiazdy, które świętowały wraz z marką ten jubileusz?


Marka Apart ma cztery ambasadorki: Anję Rubik, Katarzynę Smutniak, Katarzynę Sokołowską i Małgorzatę Sochę.. Co ważne, kampania zdjęciowa i przepiękne wideo autorstwa Marcina Tyszki powstało we Włoszech. Mnogość plenerów powala i udowadnia, że Apart na polskim rynku jest niekwestionowanym liderem wśród marek biżuteryjnych. Wracając do Teatru Wielkiego… muzyka na żywo, kolacja na scenie przygotowana przez Michela Morana, włoskie lody, espresso, drinki i bal maskowy. W końcu pokaz mody, arie w wykonaniu najlepszych śpiewaków i spektakularna scenografia! Tego wieczoru czuliśmy się zaskoczeni co najmniej kilka razy rozmachem imprezy. Jedno jest pewne: jeśli świętować, to tak jak Apart i nie ma w tym grama przesady. Momentami czuliśmy się jak na rozdaniu Oscarów lub afterparty Vanity Fair. Przygotowaliśmy dla Was wyczerpującą relację wideo z tego wydarzenia, a kilkanaście gwiazd udzieliło nam wywiadu. Zobaczcie sami, co się działo!

 

Polecamy też: Małgorzata Socha po raz pierwszy po porodzie na salonach z okazji 40-lecia marki Apart

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.