URODZINY

Spektakularne i wyjątkowe! Takie były 40 urodziny marki Apart. Ekskluzywna relacja wideo

Piotr Wojtasik 2 marca 2017 12:50

Nie mogło nas tam zabraknąć. Marka Apart w ostatni dzień karnawału świętowała czterdzieste urodziny. Jubileusz odbył się w gościnnych progach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Z pełną odpowiedzialnością możemy napisać, że była to impreza tego roku. Do samego końca organizatorzy trzymali nas w napięciu i nie zdradzali, co zobaczymy. Elegancki, kameralny event przyciągnął największe osobistości ze świata mody, sztuki i teatru. 

 

Polecamy też: Apart obchodzi 40. urodziny! Jak wyglądały gwiazdy, które świętowały wraz z marką ten jubileusz?


Marka Apart ma cztery ambasadorki: Anję Rubik, Katarzynę Smutniak, Katarzynę Sokołowską i Małgorzatę Sochę.. Co ważne, kampania zdjęciowa i przepiękne wideo autorstwa Marcina Tyszki powstało we Włoszech. Mnogość plenerów powala i udowadnia, że Apart na polskim rynku jest niekwestionowanym liderem wśród marek biżuteryjnych. Wracając do Teatru Wielkiego… muzyka na żywo, kolacja na scenie przygotowana przez Michela Morana, włoskie lody, espresso, drinki i bal maskowy. W końcu pokaz mody, arie w wykonaniu najlepszych śpiewaków i spektakularna scenografia! Tego wieczoru czuliśmy się zaskoczeni co najmniej kilka razy rozmachem imprezy. Jedno jest pewne: jeśli świętować, to tak jak Apart i nie ma w tym grama przesady. Momentami czuliśmy się jak na rozdaniu Oscarów lub afterparty Vanity Fair. Przygotowaliśmy dla Was wyczerpującą relację wideo z tego wydarzenia, a kilkanaście gwiazd udzieliło nam wywiadu. Zobaczcie sami, co się działo!

 

Polecamy też: Małgorzata Socha po raz pierwszy po porodzie na salonach z okazji 40-lecia marki Apart

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.