URODZINY

Spektakularne i wyjątkowe! Takie były 40 urodziny marki Apart. Ekskluzywna relacja wideo

Piotr Wojtasik 2 marca 2017 12:50

Nie mogło nas tam zabraknąć. Marka Apart w ostatni dzień karnawału świętowała czterdzieste urodziny. Jubileusz odbył się w gościnnych progach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej. Z pełną odpowiedzialnością możemy napisać, że była to impreza tego roku. Do samego końca organizatorzy trzymali nas w napięciu i nie zdradzali, co zobaczymy. Elegancki, kameralny event przyciągnął największe osobistości ze świata mody, sztuki i teatru. 

 

Polecamy też: Apart obchodzi 40. urodziny! Jak wyglądały gwiazdy, które świętowały wraz z marką ten jubileusz?


Marka Apart ma cztery ambasadorki: Anję Rubik, Katarzynę Smutniak, Katarzynę Sokołowską i Małgorzatę Sochę.. Co ważne, kampania zdjęciowa i przepiękne wideo autorstwa Marcina Tyszki powstało we Włoszech. Mnogość plenerów powala i udowadnia, że Apart na polskim rynku jest niekwestionowanym liderem wśród marek biżuteryjnych. Wracając do Teatru Wielkiego… muzyka na żywo, kolacja na scenie przygotowana przez Michela Morana, włoskie lody, espresso, drinki i bal maskowy. W końcu pokaz mody, arie w wykonaniu najlepszych śpiewaków i spektakularna scenografia! Tego wieczoru czuliśmy się zaskoczeni co najmniej kilka razy rozmachem imprezy. Jedno jest pewne: jeśli świętować, to tak jak Apart i nie ma w tym grama przesady. Momentami czuliśmy się jak na rozdaniu Oscarów lub afterparty Vanity Fair. Przygotowaliśmy dla Was wyczerpującą relację wideo z tego wydarzenia, a kilkanaście gwiazd udzieliło nam wywiadu. Zobaczcie sami, co się działo!

 

Polecamy też: Małgorzata Socha po raz pierwszy po porodzie na salonach z okazji 40-lecia marki Apart

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.