Ewa Minge, VIVA! 11/2015	KIEDYŚ I DZIŚ
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, instagram@eva_minge
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Minge pokazała, jak wyglądała w młodości… Te zdjęcia są hitem w internecie!

„Kawał kobity”

Monika Katarzyna Krupska 16 października 2018 07:22
Ewa Minge, VIVA! 11/2015	KIEDYŚ I DZIŚ
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, instagram@eva_minge

Znana jest nie tylko z projektowania świetnych kreacji, ale i ze swoich loków! Ewa Minge od lat ma bujną fryzurę, którą w latach 90. nosiła, co druga Polka. Projektantka właśnie pokazała zdjęcia z młodości. Jej włosy, to nie żadna trwała, a sama natura! „Z pewnością łamałaś serca kolegów”, rozpisują się internauci. I patrząc na zdjęcia, nie mamy wątpliwości, że tak właśnie było!

Ewa Minge w młodości

„Ja, liceum i moje 75k. Byłam kawał kobity, ale wysportowanej kobity. Podobno najczęściej wyszukiwane w internetach: „Ewa Minge w młodości”. Więc właśnie odkopałam swoją młodość”, napisała Ewa Minge na Instagramie. I pokazała czarno-białe zdjęcia, gdy miała ok. 16 lat. 

Projektantka długo nie musiała czekać na reakcję fanów. Zachwycili się jej włosami i porównali ją do Kate Bush! „Kilogramów nie widać! Tylko naturalną uśmiechniętą dziewczynę nic sztucznego”, „Super zdjęcia cudownej kobiety, jest i była pani zjawiskowo piękna”, „Na tych zdjęciach widzę twoje wnętrze, duszę, sam środek osobowości”, „Świetne włosy”, rozpisują się internauci pod zdjęciami. 

Projektantka nie tak dawno zdecydowała się na pozbycie się loków i obcięła włosy. Fani gwiazdy byli w szoku. Jednak napisali, że Minge zawsze wygląda olśniewająco i elegancko. I my też się z tym zgadzamy!  

Ewa Minge w młodości
Fot. instagram@eva_minge

Ewa Minge w młodości
Fot. instagram@eva_minge

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?