Ewa Minge, Viva!, marzec 2011, 5/2011
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek
Z ŻYCIA GWIAZD

Ewa Minge pokazała, jak wyglądała 30 lat temu! Te zdjęcia są hitem sieci

Projektantka przeszła ogromną metamorfozę

Redakcja VIVA! / Monika Katarzyna Krupska 23 listopada 2019 17:02
Ewa Minge, Viva!, marzec 2011, 5/2011
Fot. Zuza Krajewska, Bartek Wieczorek

Znana jest nie tylko z projektowania świetnych kreacji, ale i swojej metamorfozy urodowej. Projektantka właśnie po raz kolejny pokazała zdjęcia z młodości. Sentymentalny wpis opatrzyła bardzo poruszającym opisem. Internauci są zachwyceni.

Ewa Minge w młodości - zdjęcia

Pierwszy raz swoje zdjęcie z lat młodości Ewa Minge pokazała około roku temu. Ma na nim gęste kręcone włosy i trochę więcej kilogramów, niż dzisiaj. „Ja, liceum i moje 75k. Byłam kawał kobity, ale wysportowanej kobity. Podobno najczęściej wyszukiwane w internetach: „Ewa Minge w młodości”. Więc właśnie odkopałam swoją młodość”, napisała Ewa Minge na Instagramie. I pokazała czarno-białe zdjęcia, gdy miała ok. 16 lat. Fotografia została więc wykonana w latach 80.

Projektantka długo nie musiała czekać na reakcję fanów. Zachwycili się jej włosami i porównali ją do Kate Bush! „Kilogramów nie widać! Tylko naturalną uśmiechniętą dziewczynę nic sztucznego”, „Super zdjęcia cudownej kobiety, jest i była pani zjawiskowo piękna”, „Na tych zdjęciach widzę twoje wnętrze, duszę, sam środek osobowości”, „Świetne włosy”, rozpisują się internauci pod zdjęciami. 

Ewa Minge w latach 90. - zdjęcia

Artystka kilkanaście godzin temu po raz kolejny odkopała szufladę ze starymi fotografiami. Tym razem pokazała zdjęcie z lat 90., na którym trzyma w rękach synka. Co projektantka sądzi o swojej urodzie? Uważa, bardzo mądrze, że to efekt sumy jej doświadczeń. „Tak, to ja. Młoda, piękna i naiwna. Piękna duszą nie ciałem, choć i to miało parametry i gęstość skory do pozazdroszczenia. Miałam wtedy prawie 30 lat mniej, tańczyłam z moim pierworodnym, tańczyłam z życiem, z marzeniami. Ileż było we mnie zadziornej odwagi, ile ideałów...ile wiary, nadziei...miłości. Co z tego zostało?", zapytała artystka i od razu odpowiedziała. „Wszystko...tylko wyszczerbione, poranione, grube w blizny i twarde od uderzeń losu. Młodość tez jest, bo ona nigdy nie mija, uroda bardziej wyważona, bo z mniejszym natężeniem emocji, w tonacji lutni pana, refleksyjna i mniej potrzebująca splendoru. Może przydałoby się także mniej ciężkich doświadczeń po drodze i lżejsze problemy do rozwiązywania ale moje osobiste powiedzenie, to wielcy ludzie dostają wielkie problemy od losu, bo mniejszych, by nie zauważyli”, napisała 53-letnia Ewa Minge na swoim Instagramie.

Prawda, że to bardzo ważny wpis? My jesteśmy zachwyceni - fotografiami także! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

Ewa Minge w młodości
Fot. instagram@eva_minge

Ewa Minge w młodości
Fot. instagram@eva_minge

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?