Julia Kamińska Brzydula
Fot. materiały promocyjne TVN / xnews
O tym się mówi!

Tak wyglądać będzie BrzydUla po metamorfozie!

Nowa fryzura, makijaż i kilkanaście kilogramów mniej!

Aleksandra Frankowska 18 marca 2021 11:27
Julia Kamińska Brzydula
Fot. materiały promocyjne TVN / xnews

Już niedługo wielki finał serialu BrzydUla 2, gdzie w rolę Uli Cieplak ponownie wcieliła się Julia Kamińska. Do sieci trafiły właśnie zdjęcia przedstawiające oficjalną metamorfozę Uli. Jest spektakularna, a fani serialu wciąż obsypują Kamińską komplementami! Z zaniedbanej matki trójki dzieci ponownie stanie się przepiękną businesswoman!

BrzydUla wróciła na ekrany - jak się zmieniła?

Ponad dekadę temu mieliśmy okazję oglądać pierwszy sezon BrzydUli w telewizji TVN. Losy Uli cieplak, niezbyt modnej i niekoniecznie urodziwej dziewczyny śledziły tysiące Polaków. Sympatię zyskała dzięki dobremu sercu, inteligencji i zaradności. W końcu znalazła też upragnioną miłość i z brzydkiego kaczątka przeistoczyła się w piękną kobietę. Po 10 latach od premiery pierwszego sezonu, stacja zdecydowała się kontynuować przygody Uli, która ponownie wróciła do swojej dawnej wersji. Jako matka trójki dzieci, straciła dawny blask i czas dla siebie. W finale drugiego sezonu Ula przechodzi ponowną metamorfozę!

Zobacz też: Po roli Bożeny w BrzydUli  zyskała ogromną sympatię widzów. Kim jest Paulina Kondrak?

Jak po metamorfozie wygląda BrzydUla? Julia Kamińska zmieniła się nie do poznania!

Dla macierzyństwa poświęciła karierę, dobre relacje z mężem i piękny wygląd… w ostatnich odcinkach drugiego sezonu Ula Cieplak przechodzi jednak zjawiskową metamorfozę! Julia Kamińska na najnowszych zdjęciach udostępnionych przez scenarzystów nie przypomina dawnej BrzydUli!

Zobacz też: Jacek Braciak zdradził, dlaczego nie przyjął roli w BrzydUli 2. Te słowa zabolą scenarzystów

Szczupła, elegancka kobieta w pięknym makijażu, świetnie ubrana i w nowej fryzurze wygląda jak milion dolarów. Wszyscy są ciekawi reakcji jej serialowego męża, Marka, w którego postać wcielił się Filip Bobek.

Jak Wam się podoba Ula Cieplak po przemianie? 

Ula Cieplak zmiana
Fot. Instagram

Ula Cieplak przemiana
Fot. Instagram

Ula Cieplak metamorfoza
Fot. Instagram

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?