Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
ZE ŚWIATA URODY

Czy Joanna Krupa wygląda na zmęczoną? Młoda mama pozuje z córką na Instagramie!

Macierzyństwo pochłonęło ją na dobre!

Redakcja VIVA! 22 stycznia 2020 12:25
Joanna Krupa, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Joanna Krupa w modelingu rozwijała od najmłodszych lat. Można było ją zobaczyć na okładkach najsłynniejszych magazynów na świecie. W 2010 roku modelka wkroczyła do polskiego show biznesu i została gospodynią programu Top Model. Podczas ważnych występów, pozując na ściankach oraz nawet na swoich prywatnych zdjęciach w social mediach zawsze pokazywała się w pełnym makijażu, modnych stylizacjach oraz z ułożonymi włosami. Jednak wygląda na to, że jej życie po urodzeniu pierwszego dziecka nieco się przewartościowało. Modelka na swoim Instagramie pozowała razem z córką w naturalnej wersji w domowych pieleszach. Jesteście ciekawi, jak wygląda Joanna Krupa bez grama makijażu?

Joanna Krupa pokazała córkę na Instagramie. Wspólnie pozują do selfie!

Córka Joanny Krupy przyszła na świat na początku listopada w Los Angeles. Od tego momentu modelka znacznie mniej nie udziela się w mediach, nie poprowadziła nawet finału ostatniej edycji Top Model – a to przez lata było niczym rytuał. Opieka nad małą Ashą–Leigh stała się jej codziennością. Ostatnio na Instagramie Krupa razem z córką pozowała do wspólnego selfie. Zdjęcia wyglądają przecudownie, ale obserwatorzy szczególna uwagę zwrócili ba wygląd Asi. Nie ma na sobie grama makijażu, a włosy są w delikatnym nieładzie. Mimo to widać, że modelka świetnie odnajduje się w roli matki. Możliwe, że po odpoczynku i wspólnie spędzanym czasem z rodziną wróci do show biznesu z jeszcze większą energią!  

Pokazała córkę
Fot. INSTAGRAM @joannakrupa

Pokazała córkę
Fot. INSTAGRAM @joannakrupa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.