Justyna Steczkowska w Opolu 2021 czarna suknia jak z adamsow
Fot. Piotr Podlewski/AKPA
O tym się mówi

Opole 2021: Justyna Steczkowska zaskoczyła nową fryzurą!

Ale to nie koniec niespodzianek!

Marta Cieplak 3 września 2021 21:45
Justyna Steczkowska w Opolu 2021 czarna suknia jak z adamsow
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

3 września 2021 odbył się pierwszy koncert w ramach Festiwalu Opole 2021. Podczas pierwszego koncertu Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje! wystąpiły wielkie gwiazdy polskiej piosenki: m.in. Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Sylwia Grzeszczak, zespół Blue Cafe, Kombi, Lombard i Justyna Steczkowska. Piosenkarka zaskoczyła zupełnie nową fryzurą i aż dwiem stylizacjami! Jak wyglądała?

Zobacz także: Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej smukłej sylwetki

Nowa fryzura Justyny Steczkowskiej Opole 2021

Justyna Steczkowska zaskoczyła wszystkich zupełnie nowym wizerunkiem! Przed koncertem pojawiła się w przylegającej do ciała, sięgającej za kolana czerwonej sukience z błyszczącym paskiem i przezroczystych szpilkach. Ale uwagę wszystkich przykuła przede wszystkim jej nowa fryzura z długą grzywką. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Justyna Steczkowska w Opolu 2021 czarna peruka czerwona sukienka
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

Naszym zdaniem wygląda w niej zupełnie jak Kleopatra. To co prawda tylko peruka, ale musimy przyznać, że prezentuje się w niej doskonale. I może kiedyś odważy się na takie cięcie...

Na scenie w Opolu pojawiła się jednak w innej, bardziej teatralnej kreacji. Czarna, dramatyczna stylizacja z długimi, sięgającymi niemal ziemi, rozciętymi rękawami i rozkloszowanym dołem łudząco przypominała kreacje Morticci Adams z Rodziny Adamsów! Nie wiemy czy był to zamierzony efekt, ale my jesteśmy nim zachwyceni.

Justyna Steczkowska w Opolu 2021kreacja na czerwonym dywanie
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

Uwagę przykuwał także niezwykły makijaż wykonany eyelinerem i wypełniony srebrnym, brokatowym cieniem. Jak Wam się podoba? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.