Justyna Steczkowska w Opolu 2021 czarna suknia jak z adamsow
Fot. Piotr Podlewski/AKPA
O tym się mówi

Opole 2021: Justyna Steczkowska zaskoczyła nową fryzurą!

Ale to nie koniec niespodzianek!

Marta Cieplak 3 września 2021 21:45
Justyna Steczkowska w Opolu 2021 czarna suknia jak z adamsow
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

3 września 2021 odbył się pierwszy koncert w ramach Festiwalu Opole 2021. Podczas pierwszego koncertu Od Opola do Opola: Największe Gwiazdy! Legendarne Przeboje! wystąpiły wielkie gwiazdy polskiej piosenki: m.in. Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Sylwia Grzeszczak, zespół Blue Cafe, Kombi, Lombard i Justyna Steczkowska. Piosenkarka zaskoczyła zupełnie nową fryzurą i aż dwiem stylizacjami! Jak wyglądała?

Zobacz także: Justyna Steczkowska zdradziła sekret swojej smukłej sylwetki

Nowa fryzura Justyny Steczkowskiej Opole 2021

Justyna Steczkowska zaskoczyła wszystkich zupełnie nowym wizerunkiem! Przed koncertem pojawiła się w przylegającej do ciała, sięgającej za kolana czerwonej sukience z błyszczącym paskiem i przezroczystych szpilkach. Ale uwagę wszystkich przykuła przede wszystkim jej nowa fryzura z długą grzywką. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Justyna Steczkowska w Opolu 2021 czarna peruka czerwona sukienka
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

Naszym zdaniem wygląda w niej zupełnie jak Kleopatra. To co prawda tylko peruka, ale musimy przyznać, że prezentuje się w niej doskonale. I może kiedyś odważy się na takie cięcie...

Na scenie w Opolu pojawiła się jednak w innej, bardziej teatralnej kreacji. Czarna, dramatyczna stylizacja z długimi, sięgającymi niemal ziemi, rozciętymi rękawami i rozkloszowanym dołem łudząco przypominała kreacje Morticci Adams z Rodziny Adamsów! Nie wiemy czy był to zamierzony efekt, ale my jesteśmy nim zachwyceni.

Justyna Steczkowska w Opolu 2021kreacja na czerwonym dywanie
Fot. Piotr Podlewski/AKPA

Uwagę przykuwał także niezwykły makijaż wykonany eyelinerem i wypełniony srebrnym, brokatowym cieniem. Jak Wam się podoba? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…