Lirene Natura - Olga Frycz
Fot. Materiały prasowe
Uroda 2022

Olga Frycz zaprezentowała metamorfozę! Takiej fryzury nikt się nie spodziewał...

Sama aktorka nie jest chyba zadowolona

Aleksandra Frankowska 6 lipca 2022 19:27
Lirene Natura - Olga Frycz
Fot. Materiały prasowe

Olga Frycz od jakiegoś czasu znana jest ze swojego jasnego koloru włosów. Aktorka nigdy nie ukrywała, że korzysta z pomocy fryzjera, który rozjaśnia jej włosy. Tym razem postanowiła wspomóc się sama i w domowych warunkach zmienić odcień swojej fryzury. Niestety efekt nie wyszedł taki, na jaki liczyła…

ZOBACZ TEŻ: Olga Frycz pokazała kuchnię! Jest piękna i supermodna!

Olga Frycz pokazała nieudaną metamorfozę

Na Instagramie aktorki pojawiło się zdjęcie, na którym zaprezentowała ona efekt po farbowaniu włosów w domu. Mały eksperyment okazał się niestety niekorzystny, a kolor nie wyszedł taki, jak obiecywał producent farby. Włosy Olgi Frycz przybrały nieco żółty odcień. Aktorka zdecydowanie nie spodziewała się takiego efektu sprawy. Farba ze sklepu okazała się zupełnie nie zadziałać, a wręcz zniszczyła jej włosy. Jak sama napisała, są teraz suche i bardzo połamane. 

No ale na opakowaniu był inny odcień przecież. Był przecież taki srebrny bardziej. Taki nie za żółty. Coś poszło nie tak – napisała.

Niestety kolor, na który liczyła Olga Frycz pozostał tylko na opakowaniu. Jej chłodny odcień blondu odszedł w niepamięć. Nastąpił go kolor żółty, na dodatek dość ciepły, wpadający w lekki pomarańcz. Aktorka nie zniechęciła się jednak, aby przestrzec swoich obserwatorów i efekt farbowania pokazała na swoim Instagramie, dokładnie dokumentując metamorfozę. 

Olga Frycz
Fot. Instagram @tojafrycz

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Pokoje dzieci gwiazd – tak wyglądają ich małe królestwa!

Ola Frycz jak zawsze z dystansem

Aktorka od wielu lat pokazuje siebie w social mediach z ogromnym dystansem. Nic więc dziwnego, że pochwaliła się efektem metamorfozy z fanami, pokazując, że życie nie zawsze jest idealne. Jej obserwatorzy od razu ruszyli jednak z pomocą i wsparli ją w komentarzach. W końcu niejedna kobieta przechodziła już przez to samo, chcąc zaoszczędzić nieco czasu przy codziennych obowiązkach i opiece nad dziećmi. Czasem wygospodarowanie godziny na wyjście do fryzjera to klasyczna mission impossible. Olga Frycz i tak doskonale radzi sobie z dwójką swoich uroczych córeczek.

Wydaje nam się, że jednak bez wizyty u fryzjera się nie obejdzie, ale musimy przyznać, że Olga Frycz w każdej wersji wygląda ślicznie, kobieco i naturalnie. Nie ma się co przejmować! 

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.