Olga Frycz pokazal kuchnie jak urzadzila wnetrze
Fot. Instagram: @tojafrycz
domy gwiazd

Olga Frycz pokazała kuchnię! Jest piękna i supermodna!

Gwiazda postawiła na jeden z najgorętszych trendów w aranżacji… Jaki?

Redakcja VIVA! 2 kwietnia 2021 20:30
Olga Frycz pokazal kuchnie jak urzadzila wnetrze
Fot. Instagram: @tojafrycz

Aktorka Olga Frycz znana jest publiczności m.in. z roli w serialu  „Domu nad rozlewiskiem”. Gra też w filmach, a za rolę w obrazie „Wszystko, co kocham” otrzymała Złotą Kaczkę. Prywatnie jest mamą małej Helenki, która urodziła się we wrześniu 2018 roku. Olga rozstała się z ojcem dziewczynki Grzegorzem Sobieszkiem, a nie tak dawno urządziła nowe mieszkanie. Jako że Olga jest aktywna w mediach społecznościowych (jej profil na Instagramie obserwuje ponad 290 tysięcy followersów) fani mieli już okazję zajrzeć do wnętrz jej mieszkania.

Zobacz także: Jak wygląda dom Agaty i Piotra Rubików? Jak mieszka słynna para?

Olga Frycz pokazała kuchnię! Jak gwiazda ją urządziła?

Aneks kuchenny w domu Olgi prezentuje się imponująco i niezwykle trendowo. Gwiazda wybrała szafki z drewnianymi frontami, które pięknie komponują się z drewnianą podłogą ułożoną w jodełkę. Złote uchwyty nadają kuchni elegancji, ale to kolorowe lastryko na ścianie jest prawdziwym hitem. Gres, imitujący lastryko to obecnie jeden z ważniejszych trendów w aranżacji wnętrz. I choć modny jest teraz, to zapewne szybko się nie opatrzy, bo szykownie wpisuje się w nowoczesne, modernistyczne wnętrza z akcentami stylu retro. W kuchni Frycz na uwagę zasługują też ciekawie tapicerowane krzesła w kolorze musztardowym - cały wystrój pomieszczenia tworzy spójny obraz.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoją niesamowitą willę!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.