Olga Frycz pokazal kuchnie jak urzadzila wnetrze
Fot. Instagram: @tojafrycz
domy gwiazd

Olga Frycz pokazała kuchnię! Jest piękna i supermodna!

Gwiazda postawiła na jeden z najgorętszych trendów w aranżacji… Jaki?

Redakcja VIVA! 2 kwietnia 2021 20:30
Olga Frycz pokazal kuchnie jak urzadzila wnetrze
Fot. Instagram: @tojafrycz

Aktorka Olga Frycz znana jest publiczności m.in. z roli w serialu  „Domu nad rozlewiskiem”. Gra też w filmach, a za rolę w obrazie „Wszystko, co kocham” otrzymała Złotą Kaczkę. Prywatnie jest mamą małej Helenki, która urodziła się we wrześniu 2018 roku. Olga rozstała się z ojcem dziewczynki Grzegorzem Sobieszkiem, a nie tak dawno urządziła nowe mieszkanie. Jako że Olga jest aktywna w mediach społecznościowych (jej profil na Instagramie obserwuje ponad 290 tysięcy followersów) fani mieli już okazję zajrzeć do wnętrz jej mieszkania.

Zobacz także: Jak wygląda dom Agaty i Piotra Rubików? Jak mieszka słynna para?

Olga Frycz pokazała kuchnię! Jak gwiazda ją urządziła?

Aneks kuchenny w domu Olgi prezentuje się imponująco i niezwykle trendowo. Gwiazda wybrała szafki z drewnianymi frontami, które pięknie komponują się z drewnianą podłogą ułożoną w jodełkę. Złote uchwyty nadają kuchni elegancji, ale to kolorowe lastryko na ścianie jest prawdziwym hitem. Gres, imitujący lastryko to obecnie jeden z ważniejszych trendów w aranżacji wnętrz. I choć modny jest teraz, to zapewne szybko się nie opatrzy, bo szykownie wpisuje się w nowoczesne, modernistyczne wnętrza z akcentami stylu retro. W kuchni Frycz na uwagę zasługują też ciekawie tapicerowane krzesła w kolorze musztardowym - cały wystrój pomieszczenia tworzy spójny obraz.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoją niesamowitą willę!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?