Olga Frycz pokazal kuchnie jak urzadzila wnetrze
Fot. Instagram: @tojafrycz
domy gwiazd

Olga Frycz pokazała kuchnię! Jest piękna i supermodna!

Gwiazda postawiła na jeden z najgorętszych trendów w aranżacji… Jaki?

Redakcja VIVA! 2 kwietnia 2021 20:30
Olga Frycz pokazal kuchnie jak urzadzila wnetrze
Fot. Instagram: @tojafrycz

Aktorka Olga Frycz znana jest publiczności m.in. z roli w serialu  „Domu nad rozlewiskiem”. Gra też w filmach, a za rolę w obrazie „Wszystko, co kocham” otrzymała Złotą Kaczkę. Prywatnie jest mamą małej Helenki, która urodziła się we wrześniu 2018 roku. Olga rozstała się z ojcem dziewczynki Grzegorzem Sobieszkiem, a nie tak dawno urządziła nowe mieszkanie. Jako że Olga jest aktywna w mediach społecznościowych (jej profil na Instagramie obserwuje ponad 290 tysięcy followersów) fani mieli już okazję zajrzeć do wnętrz jej mieszkania.

Zobacz także: Jak wygląda dom Agaty i Piotra Rubików? Jak mieszka słynna para?

Olga Frycz pokazała kuchnię! Jak gwiazda ją urządziła?

Aneks kuchenny w domu Olgi prezentuje się imponująco i niezwykle trendowo. Gwiazda wybrała szafki z drewnianymi frontami, które pięknie komponują się z drewnianą podłogą ułożoną w jodełkę. Złote uchwyty nadają kuchni elegancji, ale to kolorowe lastryko na ścianie jest prawdziwym hitem. Gres, imitujący lastryko to obecnie jeden z ważniejszych trendów w aranżacji wnętrz. I choć modny jest teraz, to zapewne szybko się nie opatrzy, bo szykownie wpisuje się w nowoczesne, modernistyczne wnętrza z akcentami stylu retro. W kuchni Frycz na uwagę zasługują też ciekawie tapicerowane krzesła w kolorze musztardowym - cały wystrój pomieszczenia tworzy spójny obraz.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz sprzedaje swoją niesamowitą willę!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.