Olaf Lubaszenko: metamorfoza. Jak zmieniła się aktor
Fot. INPLUS/East News, Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
Metamorfozy gwiazd

Olaf Lubaszenko przeszedł ostatnio metamorfozę i schudł 80 kg. Jak dziś wygląda?

Czy utrzymał wagę?

Redakcja VIVA! 7 czerwca 2021 16:31
Olaf Lubaszenko: metamorfoza. Jak zmieniła się aktor
Fot. INPLUS/East News, Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Reżyser i aktor Olaf Lubaszenko od dawna wspominał w wywiadach, że boryka się z kłopotami zdrowotnymi. 52-letni artysta od kilkunastu lat miał wyraźny problem z utrzymaniem wagi.  Aktor przyznał nawet w jednym z wywiadów, że w pewnym momencie życia, problemy z dodatkowymi kilogramami miały związek z depresją.

Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze - depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane - opowiadał 7 lat temu w Newsweeku aktor, który zmagał się także z cukrzycą i bezdechem sennym.

Po latach walki z chorobą aktor przeszedł spektakularną metamorfozę. Olaf Lubaszenko schudł prawie 80 kg i zaskoczył swoich fanów przemianą. Aktor zamieścił w sieci tajemniczy wpis, w którym wyjawił, że musiał poddać się dwóm zabiegom. Nie wyjawił, o jakie dokładnie chodziło, ale każdy miał związek z jego metamorfozą.

„Dzień dobry! Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacza - oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych - także dwie planowane od dawna operacje. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich... Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację”, napisał na Instagramie 52-letni artysta. „A ja mimo chwilowo ograniczonej mobilności postaram się być z Wami w nieustającym kontakcie”, obiecał Olaf Lubaszenko.

Zobacz także: Olaf Lubaszenko postawił na ostre cięcie! Aktor zmienił fryzurę!

Olaf Lubaszenko jak się zmienił
Fot. AKPA

Olaf Lubaszenko po latach
Fot. DAREK MAJEWSKI/FORUM

Jak teraz wygląda Olaf Lubaszenko - czy utrzymał wagę w 2021?

Na ostatnich zdjęciach publikowanych przez aktora na Instagramie, widać bardzo wyraźnie że aktor świetnie sobie radzi i nadal utrzymuje wagę sprzed miesięcy. Lubaszence udało się zrzucić kilogramy dzięki silnej woli i za sprawą bardzo przemyślanej diety. Aktor postanowił również zwiększyć swoją aktywność fizyczną, przeszedł dwie operacje. Ale było warto! Jak widać czuje się świetnie i doskonale wygląda. A co najważniejsze jest zdrowy i szczęśliwy. Sami zobaczcie. 

Zobacz także: Olaf Lubaszenko na wspólnym zdjęciu z córką. Kim jest Marianna Linde?

Olaf Lubaszenko po latach
Fot. KRZYSZTOF KUCZYK/FORUM
Olaf Lubaszenko jak się zmienił
Fot. NIEMIEC/AKPA

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.