Nicole Kidman 2020
Fot. East News
O tym się mówi

52-letnia Nicole Kidman na plaży w bikini! Wygląda lepiej niż na czerwonym dywanie?

Figura 18-latki!

Redakcja VIVA! 15 stycznia 2020 18:31
Nicole Kidman 2020
Fot. East News

52-letnia aktorka, Nicole Kidman słynie z tego że jej ciało mimo upływu czasu wygląda idealnie. Nic zatem dziwnego, że kiedy pojawiła się na plaży w Sydney wraz ze swoim mężem Keithem Urbanem, wszystkie oczy zwrócone były tylko na nią. Gwiazda pojawiła się w pięknym kostiumie kąpielowym w stylu lat 70, który doskonale podkreślał jej długie nogi i szczupłą talię. Stylizacja plażowa wzbogacona była elegancką złotą bransoletką oraz ogromnym diamentowym pierścionkiem zaręczynowym. Alabastrowa skóra aktorki, doskonale komponuje się z kolorem kostiumu, trzeba przyznać że wyglądała w nim jak 18-latka. Już w piątek 17 stycznia, w kinach w całej Polsce pojawi się nowy film z Nicole Kidman "Gorący temat". Warto zobaczyć!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love a white shirt 🖤

Post udostępniony przez Nicole Kidman (@nicolekidman)

Co nowego dzieje się z Nicole Kidman w 2020?

Aktorka pojawiła się ostatnio na gali rozdania Złotych Globów 2020. Aktorka w tym roku otrzymała nominację do nagrody najlepsza aktorka w serialu dramatycznym za rolę w Wielkich Kłamstewkach, gdzie wciela się w Celeste Wright. Niestety statuetkę zgarnęła tym razem Olivia Colman z serialu The Crown, ale Kidman jak zwykle zachwycała urodą, wdziękiem i nieskazitelną stylizacją. Gwiazda pojawiła się na gali wraz z mężem Keithem Urbanem. Warto też wspomnieć, że oboje zadeklarowali wsparcie akcji na rzecz usuwania skutków pożarów w Australii. Para postanowiła przekazać na ten cel 500 tysięcy dolarów. Podczas gali zachwyciła suknią od Versace. A jak Nicole prezentuje się w bikini na plaży, musicie to zobaczyć! Wygląda znakomicie! 

Nicole Kidman, w bikini na plaży 2020
Fot. Agencja Forum

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.