Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś
O tym się mówi!

Małgorzata Ohme pokazała zdjęcie bez makijażu

Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

Aleksandra Frankowska 24 lutego 2021 13:27
Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Naturalna Małgorzata Ohme pokazała wyjątkowe zdjęcie na swoim Instagramie, jednocześnie informując, że ma już dość filtrów zmieniających rysy twarzy. Prowadząca Dzień Dobry TVN odniosła się do oszukiwania rzeczywistości przez innych i opisała, jak ona to widzi. Nie szczędziła słów! Jak wygląda bez makijażu Małgorzata Ohme?

Małgorzata Ohme ma dość filtrów na Instagramie

Ohme to kolejna gwiazda, która publicznie skrytykowała filtry na Instagramie, które zmieniają niemal całkowicie rysy twarzy i pozwalają uzyskać od razu pełen makijaż. Najczęściej promują go zagraniczne gwiazdy, jednak coraz częściej można je zobaczyć również u polskich celebrytek.

Małgorzata Ohme pokazała zdjęcie bez makijażu

Na najnowszym zdjęciu na swoim Instagramie prezenterka i psycholożka pokazała się bez makijażu, dokładnie tak, jak wygląda każdego ranka, przed charakteryzacją w Dzień Dobry TVN.

Mam dość filtrów a Wy? Wrzucam gołe zdjęcie - tak wyglądam rano, zaraz po kawie i croissancie. Za chwilę ułożę włosy, nałożę make up, dorysuję brakujące brwi, przykryję zmarszczki i plamy na skórze, róż na policzki dodający wdzięku i gotowa na miasto" - napisała prowadząca "DD TVN" i dodała: "Nie ma w tym nic złego, ale nie traćcie kontaktu z rzeczywistością. Nikt nie jest doskonały i to jest cudowne! Celebryci wyglądają rano tak samo jak niecelebryci. Matka Natura jest sprawiedliwa- podsumowała.

Zgadzacie się z jej słowami? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?