Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś
O tym się mówi!

Małgorzata Ohme pokazała zdjęcie bez makijażu

Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

Aleksandra Frankowska 24 lutego 2021 13:27
Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Naturalna Małgorzata Ohme pokazała wyjątkowe zdjęcie na swoim Instagramie, jednocześnie informując, że ma już dość filtrów zmieniających rysy twarzy. Prowadząca Dzień Dobry TVN odniosła się do oszukiwania rzeczywistości przez innych i opisała, jak ona to widzi. Nie szczędziła słów! Jak wygląda bez makijażu Małgorzata Ohme?

Małgorzata Ohme ma dość filtrów na Instagramie

Ohme to kolejna gwiazda, która publicznie skrytykowała filtry na Instagramie, które zmieniają niemal całkowicie rysy twarzy i pozwalają uzyskać od razu pełen makijaż. Najczęściej promują go zagraniczne gwiazdy, jednak coraz częściej można je zobaczyć również u polskich celebrytek.

Małgorzata Ohme pokazała zdjęcie bez makijażu

Na najnowszym zdjęciu na swoim Instagramie prezenterka i psycholożka pokazała się bez makijażu, dokładnie tak, jak wygląda każdego ranka, przed charakteryzacją w Dzień Dobry TVN.

Mam dość filtrów a Wy? Wrzucam gołe zdjęcie - tak wyglądam rano, zaraz po kawie i croissancie. Za chwilę ułożę włosy, nałożę make up, dorysuję brakujące brwi, przykryję zmarszczki i plamy na skórze, róż na policzki dodający wdzięku i gotowa na miasto" - napisała prowadząca "DD TVN" i dodała: "Nie ma w tym nic złego, ale nie traćcie kontaktu z rzeczywistością. Nikt nie jest doskonały i to jest cudowne! Celebryci wyglądają rano tak samo jak niecelebryci. Matka Natura jest sprawiedliwa- podsumowała.

Zgadzacie się z jej słowami? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…