Kolekcja Honey Lilou
Fot. Materiały prasowe @Lilou
ZE ŚWIATA BIŻUTERII

Autorska kolekcja Honey Lilou. Poznaj jej sekrety

Jest wyjątkowa, żaś cześć dochodu z jej sprzedaży pomaga ratować pszczoły

Konrad Szczęsny 19 kwietnia 2023 14:46
Kolekcja Honey Lilou
Fot. Materiały prasowe @Lilou

Honey to autorska kolekcja zainspirowana pszczołami. To symbol natury, która budzi się do życia na wiosnę i radości, jaką czujemy na widok pierwszych promieni słońca i kwiatów. To pochwała dla tych niezwykłych owadów, które symbolizują pracowitość, mądrość, troskliwość i porządek.

Kolekcja Honey Lilou
Fot. Materiały prasowe @Lilou

Najnowsze wzory nie tylko zdobią i niosą wiosenne pozytywne emocje, są też ważnym przekazem dla nas wszystkich. Pszczoły są sercem ekosystemu i odpowiadają za jego funkcjonowanie - zapylają aż 71 ze 100 roślin, które dostarczają 90 procent pożywienia dla ludzi. Dzięki nim rozkoszujemy się owocami i warzywami. Niestety, za sprawą dużej ilości odpadów i pestycydów coraz więcej przedstawicieli tego gatunku ginie.

Kolekcja Honey wspiera Fundację Ratujmy Pszczoły, która zajmuje się ochroną i zwiększaniem populacji pszczół. Zebrane środki posłużą do sadzenia drzew miododajnych. Chroniąc pszczoły dbamy o siebie i o naszą planetę” - mówi Magdalena Mousson-Lestang, twórczyni marki Lilou.

Pszczoły są nieodłącznym elementem ciepłych miesięcy wiosny i lata. Przywołują na myśl wyłącznie miłe skojarzenia. W modzie idealnie odnajdą się pośród barwnych stylizacji, a w połączeniu z inną biżuterią stworzą niezwykle subtelny i uroczy look.

Kolekcja Honey składa się z zawieszki w dwóch rozmiarach, bransoletek, kolczyków oraz pierścionka. Została wykonana z mosiądzu pokrytego 18 karatowym złotem oraz srebrem próby 925. Każdą z wersji ozdabia kwarc, zwany kamieniem uczuć - w kolekcji symbolizuje czułość wobec pszczół.

5 złotych ze sprzedaży każdego modelu z kolekcji Honey przekazujemy na Fundację Ratujmy Pszczoły. Zebrana kwota posłuży do sadzenia drzew miododajnych. Akcja trwa do 30 czerwca 2023 roku.

Więcej szczegółów na temat kolekcji znajdziesz na OFICJALNEJ STRONIE LILOU oraz na Instagramie marki 

Czytaj także: Jenna Ortega zachwyca w biżuterii polskiej marki

Kolekcja Honey Lilou
Fot. Materiały prasowe @Lilou

Kolekcja Honey Lilou
Fot. Materiały prasowe @Lilou

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?