Katarzyna Glinka nowy kolor włosów
Fot. TRICOLORS/East News
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Glinka już tak nie wygląda. Aktorka pokazała się w nowym wydaniu!

W nowej fryzurze do złudzenia przypomina Shakirę

Marta Cieplak 13 grudnia 2021 13:30
Katarzyna Glinka nowy kolor włosów
Fot. TRICOLORS/East News

Katarzyna Glinka jest niezwykle zapracowana. Kilka miesięcy temu została mamą po raz drugi, a do tego zajmuje się wykańczaniem nowego domu i oczywiście dalej gra w teatrze. I to właśnie dla kolejnej roli zmieniła się nie do poznania. W nowej fryzurze, którą zaprezentowała na swoim Instagramie wygląda zupełnie jak Shakira. Fani oniemieli z wrażenia.

ZOBACZ TAKŻE: Sekret kultowej fryzury księżnej Diany został ujawniony!

Katarzyna Glinka została blondynką?

Aktorka Katarzyna Glinka przyzwyczaiła nas do swojego klasycznego wizerunku z ciemnymi włosami sięgającymi za ramiona. Właściwie od lat nie zmienia uczesania – pozwalała sobie jedynie na delikatne rozjaśnianie końcówek w stylu modnego ombre. Dlatego jej najnowsze zdjęcie, które opublikowała w mediach społecznościowych wprawiło jej fanów w osłupienie. Na fotografii Katarzyna Glinka ma bowiem nie tylko bardzo długie włosy, ale także jasne, w ciepłym odcieniu blond i do tego lekko falowane.  Czyżby przyszedł czas na zmiany?

Mój zawód to zmiany. Czasem na korzyść, a czasem nie 😂🤓 Taka robota! Trzeba być elastycznym:), napisała pod postem.

Dlatego uspokajamy fanów aktorki, którzy uwielbiają ją w ciemnych włosach – to jedynie peruka na potrzeby spektaklu La Bomba. Ale naszym zdaniem wygląda w niej bardzo atrakcyjnie i faktycznie przypomina Shakirę. To pewnie przez kolor i fakturę włosów.

Zdania fanów na temat metamorfozy aktorki są podzielone– jedni są zachwyceni, a inni zdecydowanie wolą ją w naturalnym odcieniu. Jednak wygrywają pozytywne opinie:

Ślicznie Kasiu Wyglądasz Bombowo

Ekstra rewelacyjnie

Wow jaka inna 😃

Myślicie, że zachwyt nad nowym wizerunkiem sprawi, że Katarzyna Glinka zdecyduje się przefarbować na blond? Czy jednak zostanie przy klasyce? 

ZOBACZ TAKŻE: Peruki Kristen Stewart do filmu Spencer kosztowały 48 tysiące złotych!

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.