Jessica Alba
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images
O tym się mówi!

Jessica Alba zachwyca figurą! Znamy tajemnicę jej młodzieńczego wyglądu!

To nie tylko ćwiczenia!

Aleksandra Frankowska 8 listopada 2021 14:27
Jessica Alba
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images

Tego, że skończyła już 40 lat, nie powiedziałby nikt. Jessica Alba ma jedną z najpiękniejszych figur w Hollywood, a przy tym jest przecież mamą trójki dzieci! Swój wygląd zawdzięcza nie tylko regularnym ćwiczeniom. Wiemy, jaka jest jej tajemnica jej nienagannej sylwetki.

CZYTAJ TEŻ: Jessica Alba już tak nie wygląda! Aktorka całkowicie zmieniła kolor włosów!

Jak Jessica Alba dba na co dzień o swoją figurę?

Aktorka regularnie dzieli się momentami ze swojego życia na Instagramie. Zarówno ona, jak i jej mąż i dzieci jedzą wartościowe posiłki. Z diety całej rodziny gwiazda wyeliminowała niezdrowe przekąski i słodycze. Stawia na pełnowartościowe jedzenie, w jej jadłospisie znajduje się dużo warzyw i owoców. Aktorka nigdy nie była na diecie, ale stara się zachować rozwagę podczas jedzenia. Miewa też chwile słabości, dlatego od czasu do czasu pozwala sobie na smakołyki, typu gorzka czekolada czy orzechy w karmelu.

ZOBACZ TEŻ: Jessica Alba obchodzi dziś urodziny. Jej stylizacje zachwycają!

Regularne treningi przede wszystkim

Jessica Alba codziennie trenuje, co pozwala jej zachować przepiękną figurę. Trzeba przyznać, że jak na mamę trójki dzieci, wygląda absolutnie zjawiskowo. Ze sportu najchętniej wybiera taniec oraz fitness. Co nie zdarza się wielu gwiazdom – regularnie gra w golfa! Być może przebywanie na świeżym powietrzu i połączenie tego czasu z przyjemnym celowaniem do dołków również ma korzystny wpływ na jej wygląd?Gwiazda uwielbia również piesze wędrówki, czyli tak zwany trekking. Nic dziwnego, że przy takim zestawieniu aktywności, jej sylwetka nieustająco budzi zazdrość tylu koleżanek z branży filmu!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.