Jessica Alba
Fot. Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Jessica Alba już tak nie wygląda! Aktorka całkowicie zmieniła kolor włosów!

Fani są w szoku!

Aleksandra Frankowska 9 lipca 2021 15:27
Jessica Alba
Fot. Getty Images

Jessica Alba to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie. Gwiazda do tej pory nosiła lekko rozjaśnione włosy, idąc bardziej w kierunku blondu. Tym razem zaskoczyła jednak wszystkich i zdecydowała się na odważną metamorfozę. Całkowicie zmieniła kolor włosów i takiego odcienia zupełnie nikt się nie spodziewał!

Czytaj też: Jessica Alba obchodzi dziś urodziny. Jej stylizacje zachwycają!

Jessica Alba zmieniła kolor włosów na ciemną czekoladę

Aktorka ostatnio nieco skróciła włosy, jednak nie był to koniec metamorfozy, którą planowała. Teraz pokazała fanom zupełnie nowy kolor włosów. 40-latka została ciemną brunetką. Jej włosy mają obecnie ciemno czekoladowy kolor i musimy przyznać, że wygląda obłędnie!

Przez lata mogliśmy obserwować różne metamorfozy gwiazdy. Miała jużsombre, ombre, a także baleyage. Tym razem Alba pożegnała się z jaśniejszą wersją siebie i postawiła na ciemny, czekoladowy kolor, który bardzo podkreślił jej rysy twarzy i ujmującą urodę.

Pod zdjęciem Jessici Alby posypały się pozytywne komentarze pełne komplementów. Fani nie kryją szoku jej metamorfozą, ale są nią również zachwyceni! Jak Wam się podoba ta zmiana? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.