Maria Konarowska w ciąży
Fot. instagram@mariakonarowskainstagram@mariakonarowska
O TYM SIĘ MÓWI

Maria Konarowska pokazała zdjęcie w bikini i zdradziła płeć dziecka!

Powiedziała też, jak dba o formę w oczekiwaniu na maleństwo!

Marta Cieplak 6 października 2019 18:00
Maria Konarowska w ciąży
Fot. instagram@mariakonarowskainstagram@mariakonarowska

Maria Konarowska, gwiazda programu Azja Express i aktorka znana z serialu Pierwsza miłość, oczekuje swojego pierwszego dziecka. Właśnie pokazała na Instagramie najnowsze zdjęcie w samym bikini! Musimy przyznać, że aktorka wygląda wspaniale, a jest już w 29 tygodniu ciąży!

Maria Konarowska opowiedziała o aktywności w ciąży i zdradziła płeć dziecka

Pod zdjęciem aktorka zamieściła wpis, w którym opisuje jak utrzymuje formę w ciąży. Okazuje się, że dużo pływa i sporo czasu spędza na świeżym powietrzu. Przy okazji zdradziła też płeć dziecka!

„Ja przepłynęłam ze dwadzieścia basenów, a moja córeczka zrobiła w tym czasie pewnie z milion obrotów, kuksańców, kopnięć i wymachów przeróżnych (BTW, tego się nie da z niczym porównać).”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jeśli z różnych powodów nie da się zacząć poniedziałku aktywnie i ruszyć od rana z tego przysłowiowego kopyta w tydzień, to zawsze można tak ten poniedziałek skończyć 🙌🏻💪🏻🏊🏻‍♀️😋💃 Ja przepłynęłam ze dwadzieścia basenów, a moja córeczka zrobiła w tym czasie pewnie z milion obrotów, kuksańców, kopnięć i wymachów przeróżnych (BTW, tego się nie da z niczym porównać 🤗)🤰🏼😁👶🏼🙆🏼‍♀️🙋🏼‍♀️🙅🏼‍♀️💁🏼‍♀️🧚🏻‍♂️#rośniemy . . #MomToBe #29weekspregnant #babyonboard #pregnant #pregnancydiary #swimming #swimsuit #pregnantstyle #activepregnancy #hellobelly 🤰🏼#przyszlamama #ciąża #bumpie #29tc 🤰🏼

A post shared by Maria Konarowska (@mariakonarowska) on

Podziwiamy jej formę, bo z takim obciążeniem uprawianie sportu wcale nie jest łatwe!

Kim jest Maria Konarowska?

Maria Konarowska jest córką Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Ma 39 lat. Aktorka od 15 lat gra Berenikę Gajewską w serialu Pierwsza Miłość, ale rozgłos przyniósł jej udział w programie Azja Express, gdzie razem z Agnieszką Włodarczyk zajęły drugie miejsce!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!