Angelina Jolie zakochana? Przyłapano ją na randce ze znanym muzykiem
Fot. Michael Loccisano/Getty Images
O tym się mówi!

Angelina Jolie na imprezę „Variety” przyszła z 16-letnią córką! Jak dziś wygląda Zahara?

Czy córka gwiazdy pójdzie w ślady mamy?

Marta Cieplak 2 października 2021 09:44
Angelina Jolie zakochana? Przyłapano ją na randce ze znanym muzykiem
Fot. Michael Loccisano/Getty Images

W czwartek wieczorem w Beverly Hills odbyła się gala magazynu Variety – The power of Women, czyli Siła Kobiet. Nie zabrakło tam znanych w Hollywood kobiet, m.in. Katy Perry i Angeliny Jolie, która na ściance pozowała z 16-letnią córką Zaharą Jolie-Pitt! Musimy przyznać, że nastolatka wygląda już bardzo dorośle i w niczym nie przypomina słodkiej dziewczynki sprzed kilku lat. Dzisiaj to już młoda kobieta!

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące metody wychowawcze Angeliny Jolie wyszły na jaw!

Jak wygląda 16-letnia Zahara Jolie-Pitt?

Zahara Marley jest pierwszą adoptowaną córką (adopcja miała miejsce w 2005 roku) w wielokulturowej rodzinie Angeliny Jolie, ale mimo to przez większość czasu udało jej się unikać fotoreporterów i życia w świetle reflektorów. Teraz zaczyna się to jednak zmieniać. Jej najstarszy brat Maddox wyjechał na studia do Korei Południowej i Zahara powoli zajmuje jego miejsce u boku mamy na oficjalnych spotkaniach. Czy pójdzie w jej ślady i także zajmie się działalnością charytatywną albo zostanie aktorką? Tego jeszcze nie wiadomo, choć Zahara debiut filmowy ma już za sobą – wystąpiła w epizodzie w filmie Czarownica, w którym Angelina Jolie zagrała główną rolę. Czy złapała aktorskiego bakcyla? Tego dowiemy się pewnie już w ciągu najbliższych lat, bo wkrótce i Zahara wybierze dla siebie kierunek studiów.

Na razie jednak coraz częściej pokazuje się u boku mamy, tak jak miało to miejsce w czwartkowy wieczór na gali Variety w Beverly Hills. Na tę okazję Zahara ubrała się cała na biało – założyła szerokie spodnie, dopasowaną w biodrach i w pasie bluzkę z paskiem oraz... białe trampki! Mimo, że jej mama, Angelina Jolie, na pewno założyła szpilki, Zahara była o niej zaledwie o głowę niższa. 

Jak wygląda Zahara, córka Angeliny Jolie?
Fot. Richard Shotwell/Invision/East News

Obie Panie chętnie pozowały na ściance w towarzystwie poetki Amandy Gorman, która wystąpiła na inauguracji Joe Bidena. „Młoda kobieta pełna wdzięku, która bez obaw stanęła na podium w dniu inauguracji. Nie tylko najmłodszy, ale i najsilniejszy głos, o jaki mogliśmy prosić w tamtym momencie” - mówiła o niej Jolie tuż przed tym jak wręczyła jej honorowy tytuł Power of Women.

Angelina Jolie z córką Zaharą
Fot. Richard Shotwell/Invision/East News

Uwagę zwraca fakt, że obie młode kobiety – Zahara Jolie-Pitt i Amanda Gorman, miały niemal identyczne fryzury! Widocznie to nowy, obowiązujący w Hollywood trend. Myślicie, że się przyjmie na dobre?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.