måneskin wygral eurowizja 2021
Fot. AP/Associated Press/East News
Metamorfozy gwiazd

Jak lider Måneskin, David Damiano, wygląda bez swojego scenicznego makijażu?

Na starych zdjęciach przypomina lidera boysbandu, a nie rockmana!

Marta Cieplak 26 czerwca 2021 21:01
måneskin wygral eurowizja 2021
Fot. AP/Associated Press/East News

Wygrana zespołu Måneskin dla wielu widzów tegorocznej Eurowizji mogła być szokiem. Bo choć nie mamy wątpliwości, że zespół jest świetny, to jednak w tym konkursie najczęściej wygrywały piosenki typowo popowe. A z nimi Måneskin nie ma nic wspólnego. Ostre, rockowe brzmienie uzupełniają też stylizacje i makijaże zespołu, w tym wokalisty, Davida Damiano. Musimy przyznać, że ten wizerunek tak mu pasuje, że trudno wyobrazić go sobie bez długich włosów i eyelinera wokół oczu. Ale znaleźliśmy jego stare zdjęcia na Instagramie! Jesteście ciekawi jak wtedy wyglądał? Dziś zespół wystąpi na Polsat SuperHit Festiwal!

Zobacz także: Michał Szpak pokazał szokujący manicure. Postawił na mocny przekaz!

David Damiano w młodości i bez makijażu

David Damiano urodził się w Rzymie, ale dużo podróżował, bo jego rodzice pracowali jak stewardowie. Dzięki temu David i jego Brat mogli zwiedzać świat. Co ciekawe David poszedł do liceum w Rzymie, gdzie uczył się łaciny i greki. Poznał tam też przyszłych członków zespołu. Szkoły jednak nie skończył go, bo postanowił poświęcić się muzyce. I był to na pewno słuszny wybór, gdyż Måneskin jest niezwykle popularny we Włoszech, a do tego zgarnia nagrody jedna za drugą. Tylko w 2021 roku wygrali słynny festiwal w San Remo, a potem Eurowizję.

Jesteście ciekawi jak David Damiano wyglądał na początku kariery? Musimy przyznać, że trudno byłoby nam go rozpoznać! Miał znacznie krótsze i jaśniejsze włosy, do tego nie nosił makijażu i naprawdę wyglądał jak gwiazdor boysbandu. Tylko spójrzcie:

Dopiero potem przyszedł czas na zmianę wizerunku. Damiano zapuścił włosy i zafascynował się stylem lat 60. i 70. Następnie miał nawet epizod z blond włosami!

Teraz Damiano najczęściej nosi rozpuszczone, ciemne włosy i obrysowuje oczy czarną kredką albo eyelinerem. I właśnie takiego mogliśmy podziwiać go na Eurowizji.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.