Heidi Klum
Fot. Jason Merritt/Getty Images
O tym się mówi!

Heidi Klum pokazała odważne zdjęcie na Instagramie!

Instagram aż wrze od komentarzy!

Aleksandra Frankowska 5 listopada 2021 13:27
Heidi Klum
Fot. Jason Merritt/Getty Images

Heidi Klum znana jest z publikowania dość odważnych zdjęć na swoim Instagramie, jednak niemiecka modelka, której figury pozazdrościć mogłaby niejedna nastolatka, nie ma z tym najmniejszego problemu. Tym razem podzieliła się z obserwatorami zdjęciem... bez majtek! Pod postem zawrzało, a Heidi nie może opędzić się od komentarzy.

CZYTAJ TEŻ: Oto najlepsze halloweenowe kostiumy Heidi Klum z poprzednich lat

Heidi Klum opublikowała zdjęcie bez majtek

Niemiecka supermodelka skończyła 48 lat, chociaż nic na to nie wskazuje. Heidi cieszy się figurą nastolatki, a urodziła aż czwórkę dzieci. Jej fani z radością oglądają zdjęcia publikowane na jej Instagramie, pokazujące nie tylko prywatne życie, ale również ciekawe projekty, w które gwiazda się angażuje. Często pojawiają się u niej również kontrowersyjne zdjęcia w negliżu, które od razu zyskują popularność.

Tak było i tym razem, kiedy Heidi Klum opublikowała zdjęcie bez majtek. Fani nie mogą na nim zobaczyć zbyt wiele, ponieważ modelka w sprytny sposób zakryła intymne miejsce talerzem. Dało im ono jednak wiele do myślenia i z pewnością pobudziło wyobraźnię!

ZOBACZ TEŻ: Heidi Klum pokazała zgrabną sylwetkę tańcząc w samej bieliźnie!

Heidi Klum zadziwia nie tylko figurą

Supermodelka co jakiś czas znajduje się na językach ludzi z całego świata. Znana jest przede wszystkim z urządzania najpopularniejszej w Hollywood imprezy halloweenowej. O jej stroju mówi się przez cały rok, a pracuje nad nim zawsze sztab profesjonalistów. Dwa lata temu wyszła również za mąż za 16 lat młodszego gitarzystę niemieckiego zespołu Tokio Hotel, Toma Kaulitza. Początkowo parze nie dawano zbyt wielu szans, jednak udowodnili, że mimo różnicy wieku, są w stanie stworzyć stabilne i szczęśliwe małżeństwo. Wspólnie wychowują obecnie dzieci z poprzednich związków Klum. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.