heidi-klum-pokazala-zgrabna-sylwetke-tanczac-w-samej-bieliznie
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Heidi Klum pokazała zgrabną sylwetkę tańcząc w samej bieliźnie!

Modelka zachwyca wyglądem!

Paulina Filipowicz 17 listopada 2020 10:29
heidi-klum-pokazala-zgrabna-sylwetke-tanczac-w-samej-bieliznie
Fot. Getty Images

Najpopularniejsza niemiecka modelka ponownie zachwyca! Heidi Klum mimo upływu lat utrzymuje idealną sylwetkę i wciąż jest uznawana za zjawiskową piękność. Na swoim profilu na Instagramie zgromadziła 7,7 milionów fanów, którym chętnie pokazuje kulisy z codziennego życia. Gwiazda publikuje intymne chwile z mężem, zdjęcia z wanny czy rodzinne fotografie. Tym razem postanowiła pokazać się w zmysłowej bieliźnie i... zatańczyć! Aż trudno uwierzyć, że Heidi Klum już wkrótce skończy 50 lat.

Heidi Klum pokazała zgrabną sylwetkę tańcząc w samej bieliźnie

Młody wygląd Heidi Klum zawdzięcza nie tylko diecie i regularnym treningom, ale również związkowi z młodszym o 16 lat muzykiem! Wiadomość o tym, że modelka spotyka się z o 16 lat młodszym Tomem Kaulitzem zelektryzowała media w marcu 2018 roku. Szybko potwierdzili ją sami zainteresowani, pokazując się publicznie razem dwa miesiące później, w maju. Mało kto wierzył, że miłość przetrwa próbę czasu. Mimo tego, para podjęła ważną decyzję i po dziewięciu miesiącach bycia razem zaręczyła się.

Dla Heidi Klum to trzecie małżeństwo. Wcześniej była związana z aktorem, Riciem Pipino (rozwiedli się w 2002 roku) i piosenkarzem, Sealem (ogłoszenie separacji w styczniu 2012 roku, ślub wzięli 10 maja 2005 roku). Modelka urodziła czwórkę dzieci: córkę Leni (4 maja 2004 roku), będącą owocem związku z Flavio Briatorem, dwóch synów Henry'ego (przyszedł na świat 12 września 2005 roku) i Johana (urodzonego 22 listopada 2006 roku) oraz córkę Lou (przyszła na świat 9 października 2009 roku), owoc małżeństwa z Sealem.

Mimo licznych przeżyć, modelka nie straciła formy i wydaje się szczęśliwsza i bardziej pewna siebie niż kiedykolwiek! Wystarczy spojrzeć na ostatnie wideo, które opublikowała na swoim Instagramie, gdzie tańczy w samej bieliźnie i prezentuje swoją wysportowaną figurę!  

TAGI #Heidi Klum

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.