Ewa Minge, VIVA! 2015 maj
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM
O tym się mówi!

Ewa Minge zmieniła się nie do poznania. Projektantka przeszła metamorfozę!

Czy to zapowiedź życiowych zmian?

Aleksandra Frankowska 28 czerwca 2022 12:27
Ewa Minge, VIVA! 2015 maj
Fot. BARTEK WIECZOREK/LAF AM

Ewa Minge co jakiś czas zaskakuje swoich fanów metamorfozami. Tym razem, nikt nie spodziewał się aż takiej zmiany. Projektantka na swoim Instagramie pokazała zdjęcie w nowej fryzurze, a w sieci zawrzało. Czy to zapowiedź życiowych zmian?

ZOBACZ TEŻ: Ewa Minge: „Małżeństwo spowodowało, że trudno mi zaufać do końca jakiemuś mężczyźnie”

Ewa Minge przeszła metamorfozę

Jedna z najpopularniejszych polskich projektantek potrafi zaskakiwać swoich odbiorców. Jej kreacje noszą nie tylko polskie gwiazdy, ale również zagraniczne, takie jak Sheryl Cole oraz Adriana Karembeu. Na swoim Instagramie Minge zaprezentowała właśnie swoją zjawiskową metamorfozę. Jej słynne loki zniknęły. Czy na zawsze?

Ewa Minge na otwarciu sklepu, 2001 rok
Fot. Prończyk/AKPA

Ewa Minge na otwarciu swojego sklepu, 2001 rok

Ewa Minge na pokazie swojej kolekcji, Warszawa, 27.08.2008 rok
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Ewa Minge na pokazie swojej kolekcji, Warszawa, 27.08.2008 rok

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Ewa Minge: „Stoję trochę resztkami sił. Nie do końca wszystko jest dobrze”

Nowy wizerunek Ewy Minge

Do tej pory znakiem rozpoznawczym Ewy Minge były jej zjawiskowe rude loki. Na najnowszym zdjęciu nie ma po nich śladu! Projektantka zebrała włosy mocno z tyłu w ciasne dwa koczki i wcale ich nie obcięła! Mówi się, że kiedy kobieta zmienia fryzurę, zmienia również swoje życie. Czy u Ewy Minge nowa fryzura to również zapowiedź pewnych zmian? Z pewnością projektantka wciąż aktywnie działa na rzecz swojej marki. Widzimy również, że bardzo zaangażowała się w zdrowy tryb życia oraz sport. Być może taka fryzura jest dla niej swego rodzaju rozpoczęciem czegoś nowego. Jeśli tak, to zdecydowanie będzie to piękny nowy start.

Ewa Minge
Fot. Instagram @eva_minge

Ewa Minge
Fot. Archiwum Prywatne

Ewa Minge
Fot. Archiwum Prywatne

Naszym zdaniem chociaż metamorfoza jest bardzo mocna, projektantka wygląda zjawiskowo! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.