Ewa Drzyzga, hot news, mobile
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi!

Ewa Drzyzga pokazała zdjęcie bez makijażu

Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy!

Aleksandra Frankowska 8 marca 2021 16:27
Ewa Drzyzga, hot news, mobile
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ewa Drzyzga to jedna z najdłużej pracujących w TVN dziennikarek. O jej naturalności, dystansie i charyzmie mówi się od lat. Znana z programu Rozmowy w toku, które prowadziła przez sześć lat od 2000 roku, zadebiutowała niedawno jako prowadząca Dzień Dobry TVN w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak. Dziennikarka na swoim Instagramie pokazała zdjęcie bez makijażu, które wzbudziło wielkie zainteresowanie wśród fanów.

Ewa Drzyzga prowadzącą Dzień Dobry TVN

W 2020 roku telewizja TVN ogłosiła, że nową parą prowadzących program śniadaniowy zostanie Agnieszka Woźniak-Starak oraz Ewa Drzyzga. Dziennikarka znana z Rozmów w toku, ponownie zagościła na ekranach widzów, bardzo szybko zyskując ich sympatię w charyzmatycznym duecie z Agnieszką.

Ewa Drzyzga pokazała zdjęcie bez makijażu - ile ma lat?

Niewiele osób powiedziałoby, że Ewa Drzyzga skończyła 53 lata! Nic na to nie wskazuje! Dziennikarka wygląda fantastycznie, świetnie się trzyma, a nowa praca dodała jej skrzydeł. Tym razem na jej Instagramie, który z dnia na dzień śledzi coraz więcej osób, pojawiło się zdjęcie na którym Drzyzga pozuje całkowicie bez makijażu. Wygląda fenomenalnie – na jej twarz zmarszczki są niemal niewidoczne.

Emanuje naturalnością i dobrą energią. W tym wieku każda kobieta chciałaby wyglądać tak, jak ona! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…