Edyta-Bartosiewicz-jak-sie-zmieniala-2020
Fot. Instagram/EdytaBartosiewicz
Metamorfozy gwiazd

Edyta Bartosiewicz jest nie do poznania! Ja zmieniła się znana polska wokalistka?

Wygląda zupełnie inaczej?

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 17:31
Edyta-Bartosiewicz-jak-sie-zmieniala-2020
Fot. Instagram/EdytaBartosiewicz

Edyta Bartosiewicz znana polska wokalistka i kompozytorka, która swoją popularność zdobyła w latach 90-tych, przyzwyczaiła swoich wielbicieli do tego, że uwielbia eksperymentować z wizerunkiem. Nie sposób zapomnieć o takich przebojach jak Ostatni, Sen czy Jenny, to były świetne gitarowe kompozycje które stały się inspiracją dla wielu późniejszych polskich twórców. Zaczynała jako brunetka z grzywką, potem zmieniała namiętnie kolory włosów i eksperymentowała z brwiami (wydepilowała je w dwie równoległe do siebie linie). W każdym z klipów zaskakiwała nowym pomysłem i odcieniem fryzury. Pamiętacie teledysk do piosenki Zegar, jej włosy były wtedy raz niebieskie raz żółte. Potem przez lata była blondynką, był też czas że zupełnie zniknęła z show biznesu i ciężko było namówić ją do wywiadu. Miała problemy osobiste, o których opowiadała w mediach. Wróciła po latach z nową płytą, na którą czekali jej wierni fani, ale nie udało jej się już zdobyć takiej popularności, jak w czasach świetności muzyki gitarowej. Dla nas zawsze będzie ikoną polskiej muzyki akustycznej.

Jak teraz wygląda Edyta Bartosiewicz w 2020?

Piosenkarka od zawsze zaskakiwała wizerunkiem i była wierną miłośniczką odważnych cięć. Tym razem postawiła na bardziej klasyczne rozwiązanie, a fryzurą nawiązała do początków swojej kariery. W odmienionej wersji zaprezentowała się na Instagramie. Koniecznie zobaczcie jak teraz wygląda Edyta Bartosiewicz! Czy rzeczywiście tak bardzo się zmieniła?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To dziwne, ale lubię, gdy pada☔️💜 #deszcz #rain #lubięgdypada #ilikewhenitrains

Post udostępniony przez Edyta Bartosiewicz (@edyta_bartosiewicz_official)

Fot. ONS
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.