Edyta-Bartosiewicz-jak-sie-zmieniala-2020
Fot. Instagram/EdytaBartosiewicz
Metamorfozy gwiazd

Edyta Bartosiewicz jest nie do poznania! Ja zmieniła się znana polska wokalistka?

Wygląda zupełnie inaczej?

Redakcja VIVA! 11 czerwca 2020 17:31
Edyta-Bartosiewicz-jak-sie-zmieniala-2020
Fot. Instagram/EdytaBartosiewicz

Edyta Bartosiewicz znana polska wokalistka i kompozytorka, która swoją popularność zdobyła w latach 90-tych, przyzwyczaiła swoich wielbicieli do tego, że uwielbia eksperymentować z wizerunkiem. Nie sposób zapomnieć o takich przebojach jak Ostatni, Sen czy Jenny, to były świetne gitarowe kompozycje które stały się inspiracją dla wielu późniejszych polskich twórców. Zaczynała jako brunetka z grzywką, potem zmieniała namiętnie kolory włosów i eksperymentowała z brwiami (wydepilowała je w dwie równoległe do siebie linie). W każdym z klipów zaskakiwała nowym pomysłem i odcieniem fryzury. Pamiętacie teledysk do piosenki Zegar, jej włosy były wtedy raz niebieskie raz żółte. Potem przez lata była blondynką, był też czas że zupełnie zniknęła z show biznesu i ciężko było namówić ją do wywiadu. Miała problemy osobiste, o których opowiadała w mediach. Wróciła po latach z nową płytą, na którą czekali jej wierni fani, ale nie udało jej się już zdobyć takiej popularności, jak w czasach świetności muzyki gitarowej. Dla nas zawsze będzie ikoną polskiej muzyki akustycznej.

Jak teraz wygląda Edyta Bartosiewicz w 2020?

Piosenkarka od zawsze zaskakiwała wizerunkiem i była wierną miłośniczką odważnych cięć. Tym razem postawiła na bardziej klasyczne rozwiązanie, a fryzurą nawiązała do początków swojej kariery. W odmienionej wersji zaprezentowała się na Instagramie. Koniecznie zobaczcie jak teraz wygląda Edyta Bartosiewicz! Czy rzeczywiście tak bardzo się zmieniła?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

To dziwne, ale lubię, gdy pada☔️💜 #deszcz #rain #lubięgdypada #ilikewhenitrains

Post udostępniony przez Edyta Bartosiewicz (@edyta_bartosiewicz_official)

Fot. ONS
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.