Anne Hathaway zmieniła fryzurę
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Anne Hathaway już tak nie wygląda. Aktorka obcięła włosy na krótko!

Jak prezentuje się w nowej fryzurze?

Marta Cieplak 2 listopada 2021 14:30
Anne Hathaway zmieniła fryzurę
Fot. East News

Anne Hathaway należy do tych aktorek, które nie mają problemów z dużymi zmianami wyglądu na potrzeby roli. Bo choć zazwyczaj zachwyca pięknymi, sięgającymi do połowy pleców brązowymi włosami, to do roli w Nędznikach zdecydowała się skrócić włosy niemal na zapałkę. Ale opłaciło się! Za tę rolę otrzymała Oscara. Czy teraz będzie podobnie? Anne właśnie została przyłapana na planie nowego filmu Armageddon Time z dużo krótszymi niż zazwyczaj włosami. Jak teraz wygląda? Czy krótka fryzura ponownie jej służy? Oraz czy i tym razem przybliży ją do Oscara? Tym razem w kategorii Najlepsza Kobieca Rola Pierwszoplanowa?

ZOBACZ TAKŻE: Mocne wyznanie Anne Hathaway: "Wciąż paliłam papierosy, żeby nie jeść”.

Anna Hathaway obcięła włosy do nowego filmu Armageddon Time

Anne Hathaway jest już szczęśliwą mamą dwóch synów - Jonathana i Jacka, z których młodszy urodził się w 2019 roku. Aktorka zdążyła więc pobyć z chłopcami w domu, a teraz wróciła na plan nowego filmu, w którym gra między innymi u boku Roberta De Niro. Armageddon Time kręcony jest obecnie w Nowym Jorku i właśnie tam paparazzi udało się zrobić nowe zdjęcia Anne Hathaway, która ma obecnie bardzo krótkie włosy! Nie jest to co prawda cięcie na pixie, jak do Nędzników, ale jednak różnica w wyglądzie gwiazdy jest diametralna.

Anne Hathaway bardzo krótkie włosy
Fot. East News

Tak Anne Hathaway wyglądała, gdy w 2013 roku odbierała Oscara za rolę w Nędznikach. A to już były znacząco odrośnięte kosmyki!

CZYTAJ TEŻ: Anne Hathaway sprzedaje swój niesamowity penthouse!

Teraz jednak Anne Hathaway ma dłuższe włosy, które zresztą dość trudno jest sklasyfikować. Nie jest to cięcie na boba, bo kosmyki są krótsze i obcięte nie na równo, na pixie jest zdecydowanie za długie. Ale wygląda w nim bardzo ciekawie.

Anne Hathaway obcięła włosy
Fot. East News

Nowa fryzura Anne Hathaway stylizowana jest na lata 70., szczególnie przez lekkie podkręcenie włosów. Pięknie podkreśla jej rysy twarzy i długą szyję. Myślicie, że kobiety będą jesienią nosić podobną długość włosów? Czy jednak wybiorą bezpieczna klasykę, a więc długie kosmyki? My w obliczu najnowszych zdjęć Anne na pewno poważnie zastanowimy się nad zmianą fryzury...  

Anne Hathaway sprzedaje nowojorski apartament
Fot. Getty Images

Anne Hathaway
Fot. East News

Anne Hathaway
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.