Anne Hathaway
Fot. East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Wciąż tylko paliłam papierosy, żeby ukoić nerwy i nie jeść

Szczere wyznanie Anne Hathaway!

Olga Figaszewska 2 lutego 2019 20:51
Anne Hathaway
Fot. East News

Anne Hathaway dopiero po latach zdecydowała się na intymne wyznanie. Jej życie to nie tylko pasmo sukcesów. Zabójcze tempo pracy, mnożące się wyrzeczenia, brak prywatności… Aby zapracować na swoją pozycję w Hollywood była wystawiana na ciężkie próby.

Anne Hathaway gorzko o swoich doświadczeniach

Należy do grona jednych z najbardziej rozchwytywanych amerykańskich aktorek. Krytycy i fani doceniają jej talent i urodę. Anne Hathaway niedawno zdecydowała się odpowiedzieć o swoich doświadczeniach. Dopiero kiedy zaszła w ciążę zwolniła tempo. Do branży powróciła w ubiegłym roku i już pojawiła się w kilku produkcjach. Podczas jednego z wywiadów telewizyjnych poruszona wspominała swoje początki. Trudno było jej się odnaleźć w nowej rzeczywistości... Kiedy zaczynała brała sobie do serca zdanie innych.

„Pamiętam, jak 10 lat temu byłam tak przerażona, wchodząc w ten cały sezon nagród i robiąc to, co wydawało mi się, że powinnam robić, więc ledwie cokolwiek jadłam. Myślałam, że gwiazdy filmowe muszą mieć określony typ sylwetki. Właśnie dlatego paliłam, wciąż tylko paliłam papierosy, żeby ukoić nerwy i nie jeść ”, mówiła w Watch What Happens Live.

Gwiazda przyznała się nie tylko do zaburzeń odżywania. Okazało się, że nagły sukces i presja wywołały u niej niepokój i nerwowość. „Przez długi czas robiłam wiele rzeczy źle ”, zakończyła. 

Anne Hathaway w sukience z dużym dekoltem
Fot. EastNews

Fot. David Fisher/REX/Shutterstock/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.