Demi Moore
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

58-letnia Demi Moore pokazała zdjęcia w kusym bikini

Tymi ujęciami zamyka usta wszystkim hejterom!

Aleksandra Frankowska 16 lipca 2021 13:30
Demi Moore
Fot. Getty Images

Demi Moore, jedna z najpopularniejszych aktorek na świecie skończyła już 58 lat! Po jej figurze jednak absolutnie nie widać upływającego czasu! Aby zamknąć usta hejterom, którzy komentowali ostro jej ostatnią kampanię kostiumów kąpielowych pokazała na Instagramie zdjęcia bez retuszu. Wygląda doskonale! 

Czytaj też: Demi Moore udzieliła szczerego wywiadu po pokazie Fendi. Jak wyglądała?

Demi Moore w bikini

Demi Moore uważana jest za ikonę stylu i jedną z najpiękniejszych kobiet w historii kina. Była żona Bruce’a Willisa i Ashtona Kutchera skończyła 58 lat, a wciąż ma figurę jak nastolatka. Niedawno spełniła również swoje nastoletnie marzenie, biorąc udział w pokazie mody marki Fendi. Aktorka nie zwalnia tempa i wciąż realizuje wiele ciekawych projektów. Ostatnio wraz z trzema córkami wzięła udział w kampanii strojów kąpielowych. Na zdjęciach aktorka pozowała z 32-letnią Rumer, 29-letnią Scout oraz 27-letnią Tallulah.

Dziś jest ten dzień! Jestem bardzo podekscytowana, że mogę w końcu podzielić się nową kampanią @andieswin celebrującą wspólnotę i trwanie przy ukochanych osobach. Naturalnie, musiałam dzielić tę chwilę z ludźmi, których kocham najbardziej (…) – napisała na Instagramie.

Sesja wzbudziła jednak kontrowersje. Część fanów była nimi zachwycona, inni komentowali, że to jedynie zasługa dobrego retuszu...

Co w związku z tym postanowiła zrobić gwiazda? Pokazała na swoim Instagramie naturalne zdjęcia w bikini, które pokazują, że naprawdę ma doskonałą figurę. I musimy przyznać, że trudno oderwać od nich wzrok. Demi Moore jest nie tylko bardzo szczupła, ale przede wszystkim ma jędrną skórę, co w tym wieku jest nie lada osiągnięciem. To zapewne zasługa wielu lat ćwiczeń i odpowiedniej diety. Zresztą zobaczcie sami!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

Fani nie kryją zachwytu:

Jaka piękna!

Zjawiskowa!

Rządzisz!

Jak możesz być tak piękna?

My jesteśmy pod wrażeniem, a Wy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.