Izabella Scorupco
Fot. Instagram
O tym się mówi

Izabella Scorupco odpoczywa na jachcie w Meksyku!

Zobaczcie, jak 51-latka wygląda w bikini!

Marta Cieplak 14 czerwca 2021 12:30
Izabella Scorupco
Fot. Instagram

Izabella Scorupco już rozpoczęła sezon wakacyjny! Aktualnie przebywa w Meksyku na Isla Mujeres z mężem i przyjaciółmi, gdzie większość czasu spędza na luksusowym jachcie! Wakacje na Karaibach bardzo jej służą – aktorka jest zrelaksowana i uśmiechnięta. Ale fani gwiazdy zwracają uwagę na coś jeszcze, a mianowicie na idealną sylwetkę 51-latki! Rzeczywiście w kusym bikini wygląda zjawiskowo.

Izabella Scorupco w bikini na wakacjach w Meksyku

Izabella Scorupco dzięki roli w filmie o Bondzie Golden Eye, gdzie zagrała u boku Pierce'a Brosnana, zyskała międzynarodową sławę. Od tamtego czasu regularnie gra w filmach i serialach, choć przede wszystkim szwedzkich, bo tam spędziła bardzo wiele lat, gdy była żoną hokeisty Mariusza Czerkawskiego, z którym ma córkę Julię. W tej chwili mieszka ze swoim synem i trzecim mężem, Karlem Rosengrenem, mieszka w Hollywood. 

Zobacz także: Córka Izabelli Scorupco jest przepiękna! Urodę odziedziczyła po mamie!

Stamtąd mają blisko do Meksyku, dlatego wybór miejsca na wakacje wcale nas nie zaskakuje. Szczególnie, że Karaiby są zjawiskowo piękne. Izabella Scorupco korzysta więc z pięknych widoków i ciepłej wody pływając na jachcie. I pozuje do zdjęć na Instagramie w skąpym, mocno wyciętym bikini. Ależ ona ma figurę!

Fani są zachwyceni tym, jak wygląda:

Wyglądasz jak milion dolarów! I jakbyś miała 28 lat!

Królowa!

Piękna

Sexy mama

My też przyznajemy, że trudno oderwać od niej wzrok, bo figurę ma idealną! Taka sylwetka w wieku 51 lat to nie lada wyczyn. Czemu Izabella Scorupco zawdzięcza takie kształty?

Izabella Scorupco w bikini
Fot. Instagram/Izabella Scorupco

Okazuje się, że aktorka regularnie ćwiczy pilates i wykorzystuje do niego specjalne maszyny ułatwiające rozciąganie. Taki trening doskonale wysmukla mięśnie, ale też spala masę kalorii. I wcale nie jest łatwy! Zresztą sami zobaczcie:

Zobacz także: Przypominamy najlepsze stylizacje Izabelli Scorupco!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.