Izabella Scorupco
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Córka Izabelli Scorupco jest przepiękna! Urodę odziedziczyła po mamie!

Jak wygląda Julia Scorupco?

Redakcja VIVA! 16 grudnia 2020 18:31
Izabella Scorupco
Fot. Instagram

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski byli naprawdę piękną parą, niestety udało się im być razem jedynie dwa lata. Pobrali się w 1996 roku, a rozwiedli w 1998. Owocem ich miłości jest córka, Julia Scorupco, która w tym roku skończyła 23 lata. Dziewczyna wychowywała się głównie w Szwecji i USA, gdzie do tej pory mieszka wraz z mamą Izabellą Scorupco. Trzeba przyznać, że uroda Julii naprawdę zachwyca, jest bardzo podobna do mamy...Julia Scorupco jest bardzo aktywna w social mediach. Córka gwiazd, publikuje nowe zdjęcia na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 31 tysięcy osób. Jest również utalentowana, studiowała kierunek media na Uniwersytecie Berkeley w San Francisco, uwielbia sport (w liceum grała w profesjonalnej drużynie koszykówki) i od czterech lat jest w szczęśliwym związku.

Całe cztery lata z moją lepszą połówką. Dziękuję za przeprowadzenie mnie przez college i za to, że zawsze dajesz mi coś, na co czekam! Kocham Cię - podpisała jedno ze zdjęć.

Julia ma bardzo dobry kontakt z mamą, bardzo często publikuje ich wspólne zdjęcia, widać że darzą się zaufaniem, przyjaźnią i wspierają. Jak Wam się podoba uroda Julii, do kogo jest podobna? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.