Izabella Scorupco
Fot. Instagram
Metamorfozy gwiazd

Córka Izabelli Scorupco jest przepiękna! Urodę odziedziczyła po mamie!

Jak wygląda Julia Scorupco?

Redakcja VIVA! 16 grudnia 2020 18:31
Izabella Scorupco
Fot. Instagram

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski byli naprawdę piękną parą, niestety udało się im być razem jedynie dwa lata. Pobrali się w 1996 roku, a rozwiedli w 1998. Owocem ich miłości jest córka, Julia Scorupco, która w tym roku skończyła 23 lata. Dziewczyna wychowywała się głównie w Szwecji i USA, gdzie do tej pory mieszka wraz z mamą Izabellą Scorupco. Trzeba przyznać, że uroda Julii naprawdę zachwyca, jest bardzo podobna do mamy...Julia Scorupco jest bardzo aktywna w social mediach. Córka gwiazd, publikuje nowe zdjęcia na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 31 tysięcy osób. Jest również utalentowana, studiowała kierunek media na Uniwersytecie Berkeley w San Francisco, uwielbia sport (w liceum grała w profesjonalnej drużynie koszykówki) i od czterech lat jest w szczęśliwym związku.

Całe cztery lata z moją lepszą połówką. Dziękuję za przeprowadzenie mnie przez college i za to, że zawsze dajesz mi coś, na co czekam! Kocham Cię - podpisała jedno ze zdjęć.

Julia ma bardzo dobry kontakt z mamą, bardzo często publikuje ich wspólne zdjęcia, widać że darzą się zaufaniem, przyjaźnią i wspierają. Jak Wam się podoba uroda Julii, do kogo jest podobna? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.