Seks w Wielkim Mieście
Fot. East News
O tym się mówi

Już jest pierwszy zwiastun „I tak po prostu”, czyli kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”!

Znamy też oficjalną datę premiery serialu!

Marta Cieplak 12 listopada 2021 19:30
Seks w Wielkim Mieście
Fot. East News

Na ten dzień czekali wszyscy fani serii Seks w wielkim mieście – HBO pokazało na Instagramie pierwszy oficjalny zwiastun nowej serii I tak po prostu (And just like that) i podało datę premiery. Okazuje się, że wbrew plotkom, iż serial najpierw pojawi się w Stanach, a później w Europie, I tak po prostu będzie można zobaczyć w Polsce już 9 grudnia 2021 roku. Fani przygód Carrie Bradshaw, Mirandy Hobbes, Samanthy Jones oraz Charlotte York już odliczają dni. 

ZOBACZ TAKŻE: Uwaga! Spoiler: Carrie Bradshaw ponownie zakocha się w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

Pierwszy zwiastun „I tak po prostu”, kontynuacji „Seksu w Wielkim mieście”

Co już wiemy? Stacja HBO podała, że 9 grudnia będzie można obejrzeć dwa pierwsze odcinki, a na kolejne osiem będzie trzeba poczekać. Każdy z nich będzie miał premierę w kolejne czwartki. Więc ostatni odcinek I tak po prostu obejrzymy więc 3 lutego.

Trailer został zrobiony tak, by zaciekawić, ale też za dużo nie zdradzić. W 50-sekundowym filmiku jako pierwsze pojawia się zdanie „Mówią, że pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają”. I to się potwierdza, bo widzimy w nim oczywiście trzy główne bohaterki – Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandę (Cynthia Nixon) oraz Charlotte (Kristin Davis). Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, w kontynuacji Seksu w wielkim mieście nie zobaczymy Kim Catrall. Dlaczego? Podobno nie dogadywała się z koleżankami z planu i oficjalnie stwierdziła, że ten etap jest już dla niej zamknięty.

Nie zabraknie natomiast jak zawsze zjawiskowych stylizacji i świetnych ujęć Nowego Jorku, który nie jest tylko tłem dla akcji, ale też cichym bohaterem serialu. Choć będzie zapewne inny niż wcześniej. Po pandemii, która odcisnęła na nim swoje piętno, nigdy nie będzie już przecież taki sam. W końcu to właśnie Big Apple bardzo mocno odczuło skutki Covid -19. Z miasta wyprowadziły się na przedmieścia tysiące osób, ruch turystyczny zamarł (USA otwierają się na zwiedzających dopiero teraz), pozamykały się także dziesiątki sklepów i butików.

Tym razem w I tak po prostu (And just like that) obserwować będziemy losy przyjaciółek po 50-tce. Jak zmieniło się ich życie? Jakie dziś mają problemy? Tego wszystkiego dowiemy się już 9 grudnia!  

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.