Seks w wielkim mieście: kontynuacja
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Uwaga! Spoiler: Carrie Bradshaw ponownie zakocha się w kontynuacji „Seksu w wielkim mieście”?

Mamy bardzo sugestywne zdjęcia z planu „And Just Like That”!

Redakcja VIVA! 21 października 2021 20:31
Seks w wielkim mieście: kontynuacja
Fot. Getty Images

Czy Carrie Bradshaw grana przez Sarah Jessicę Parker ponownie zakocha się w nowej odsłonie serialu Seks w wielkim mieście, czyli jego kontynuacji, którą producenci nazwali po prostu And Just Like That? Otóż wiele na to wskazuje. Co więcej, mamy zdjęcia potwierdzające tę teorię, która od doby trenduje w internecie oraz w mediach społecznościowych, A wszystko przez kilka ujęć z planu serialu, które nieźle namieszały w głowach jego fanom. Jeśli chcecie wiedzieć, co jest dalej, to ostrzegamy, że będzie to spoiler dotyczący fabuły produkcji!

ZOBACZ TEŻ: Kontynuacja serialu „Sex and the City”: znamy datę premiery „And Just Like That”!

„And Just Like That” - Carrie Bradshaw ponownie się zakocha?

Nowa odsłona hitowego serialu HBO Seks w wielkim mieście kręcona jest już od miesięcy. Większość zdjęć powstaje oczywiście w tytułowym wielkim mieście, czyli Nowym Jorku. Jak się jednak niedawno okazało, niektóre sceny były rejestrowane także w Paryżu. Teraz, kiedy ekipa wróciła do Wielkiego Jabłka, prace nad serialem ponownie ruszyły z kopyta. Ekipę produkcji co i rusz można spotkać w różnych zakątkach Nowego Jorku. Przypomnijmy, w And Just Like That zobaczymy nasze ulubione bohaterki: Carrie (Sarah Jesscia Parker), Chalotte (Kristin Davis) i Mirandę (Cyntha Nixon). Tym razem zabraknie jednak Samanthy, którą grała Kim Cattrall. Aktorka od lat przyznawała publicznie, że nie wróci już do produkcji z racji na nie najlepsze stosunki z pozostałymi aktorkami.

CZYTAJ WIĘCEJ: "Seks w wielkim mieście": mamy najnowsze zdjęcia z planu "And Just Like That"!

Sądząc po tym, jak nagrywane są kolejne sceny serialu, Carrie Bradshaw na początku serii wciąż będzie ze swoim mężem Mr. Bigiem (Chris North). Okazuje się jednak, że to, czy ich maleństwo przetrwa, stanęło pod dużym znakiem zapytania. Do sieci przeciekły bowiem zdjęcia, na których widzimy jak Sarah Jessica Parker w jednej ze scen całuje Jona Tenneya - aktora, który dołączył do obsady, ale którego rola wciąż nie została ujawniona. Czy to oznacza, że w nowym Seksie... bohater Tenneya będzie wodził Carrie na pokuszenie...?

Seks w wielkim mieście: kontynuacja
Fot. Getty Images

Powyższe ujęcie wstrząsnęło fanami serialu, którzy na forach internetowych i w social mediach zaczęli się zastanawiać, co dalej ze związkiem Carrie i Mr. Biga.

„And Just Like That” - co dalej z Mr. Bigiem?

Niektórzy sugerują się, że para się rozwiedzie. Inni piszą, że Mr. Big umrze w którymś z odcinków nowej serii serialu. Niewykluczone też, że Carrie i jej mąż otworzą związek albo serialowa felietonistka Vogue wda w mniej lub bardziej poważny romans. Czy tak się właśnie stanie? Na odpowiedź na to pytanie przyjdzie nam zapewne poczekać do samej premiery serialu. A ten do sieci (HBO MAX) ma trafić jeszcze pod koniec tego roku. My już nie możemy się doczekać na rozwiązanie tej zagadki. I zgadujemy, że nie zostaliśmy z tą zagwozdką sami ;-) 

Najnowsze zdjęcia z planu And Just Like That znajdziesz poniżej.  

Seks w wielkim mieście: kontynuacja
Fot. Getty Images

Seks w wielkim mieście: kontynuacja
Fot. Getty Images
Seks w wielkim mieście: kontynuacja
Fot. Getty Images
Seks w wielkim mieście: kontynuacja
Fot. Getty Images

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.