Okładka kuchni z Anną Lewandowską 2 część książeczki dla Vivy
Fot. Wydawnictwo Edipresse
VIVA! Tylko u nas

Nowa kuchnia z Anną Lewandowską w VIVIE! Osiem nowych przepisów dla aktywnych. Zobacz okładkę!

Joanna Rutkowska 18 listopada 2015 20:32
Okładka kuchni z Anną Lewandowską 2 część książeczki dla Vivy
Fot. Wydawnictwo Edipresse

Anna Lewandowska i jej przepisy dla aktywnych jako dodatek w magazynie "Viva!". W tym tygodniu w numerze "Kuchni z Anną Lewandowską" znajdziemy osiem przepisów dla tych, którzy lubią dawać sobie wycisk. Z czym są te przepisy? M.in. z jajkiem, dynią i na słodko! W książeczce znajdują się też ciekawe rady co do zdrowej diety. Ania poleca m.in. dietę rotacyjną. Czyli?

Staraj się spożywać codziennie inne produkty, powtarzaj je co trzy, cztery dni. Po treningu uzupełnij zasoby energetyczne. W każdym posiłku jedz tłuszcze. Pij trzy, cztery litry wody dziennie, ale nie popijaj posiłków!

„Viva!” z dodatkiem „Kuchnia Anny Lewandowskiej dla aktywnych” kosztuje 4,99 zł. Numer z książeczką fitness - na rynku od czwartku 19 listopada.

 

Zobacz: Anna Lewandowska wydaje drugą płytę z ćwiczeniami: Karate Cardio Military! Wiemy kiedy jest pierwsze spotkanie autorskie

 

Okładka dodatku Kuchnia z Anną Lewandowską:

Okładka kuchni z Anną Lewandowską 2 część książeczki dla Vivy
Fot. Wydawnictwo Edipresse

Anna Lewandowska na okładce swojej drugiej płyty z ćwiczeniami:

Okładka płyty Anny Lewandowskiej z ćwiczeniami Karate cardio military

Anna Lewandowska gotuje z Okrasą:

Karol Okrasa w białej koszuli

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…