James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Kto zostanie nowym Jamesem Bondem? Bukmacherzy obstawiają!

Premiera nowego filmu już 1 października!

Aleksandra Frankowska 28 września 2021 14:27
James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe

Premiera najnowszego filmu z Jamesem Bondem będzie miała miejsce w Polsce już 1 października. Nie czas umierać to ostatni film, gdzie w rolę słynnego agenta 007 wcieli się Daniel Craig. Kto zastąpi go w kolejnych produkcjach?

CZYTAJ TEŻ: Jestem Bond. James Bond - Nie tylko Daniel Craig. Poznaj aktorów, którzy wcielili się w agenta 007

Kto zostanie nowym Bondem? - bukmacherzy obstawiają

Daniel Craig kończy już swoją przygodę z filmami o przygodach agenta 007. Zagrał łącznie aż w 5 produkcjach. Przez lata w rolę Bonda wcieli się również Sean Connery, David Niven, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton oraz Pierce Brosnan oraz właśnie Daniel Craig.

Kandydatów na nowego Bonda jest wielu. Bukmacherzy najpewniej obstawiają Toma Hardy’ego, z uwagi na jego brytyjskie pochodzenie i walijski akcent. Niektórzy twierdzą, że znany z serialu Bridgertonowie Rege-Jean Page miałby zagrać w kolejnym po Nie czas umierać filmie. Inni obstawiają, że Bonda zagra ciemnoskóry aktor:  mówi się między innymi o Idisie Elbie.

Jaka jest jednak prawda? I kto faktycznie zastąpi Daniela Craiga na stanowisku Jamesa Bonda? O tym z pewnością dowiemy się już niedługo! Choć najpierw - długo wyczekiwana premiera! Też już przebieracie nogami?  

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.