James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Kto zostanie nowym Jamesem Bondem? Bukmacherzy obstawiają!

Premiera nowego filmu już 1 października!

Aleksandra Frankowska 28 września 2021 14:27
James Bond, Daniel Craig
Fot. Materiały prasowe

Premiera najnowszego filmu z Jamesem Bondem będzie miała miejsce w Polsce już 1 października. Nie czas umierać to ostatni film, gdzie w rolę słynnego agenta 007 wcieli się Daniel Craig. Kto zastąpi go w kolejnych produkcjach?

CZYTAJ TEŻ: Jestem Bond. James Bond - Nie tylko Daniel Craig. Poznaj aktorów, którzy wcielili się w agenta 007

Kto zostanie nowym Bondem? - bukmacherzy obstawiają

Daniel Craig kończy już swoją przygodę z filmami o przygodach agenta 007. Zagrał łącznie aż w 5 produkcjach. Przez lata w rolę Bonda wcieli się również Sean Connery, David Niven, George Lazenby, Roger Moore, Timothy Dalton oraz Pierce Brosnan oraz właśnie Daniel Craig.

Kandydatów na nowego Bonda jest wielu. Bukmacherzy najpewniej obstawiają Toma Hardy’ego, z uwagi na jego brytyjskie pochodzenie i walijski akcent. Niektórzy twierdzą, że znany z serialu Bridgertonowie Rege-Jean Page miałby zagrać w kolejnym po Nie czas umierać filmie. Inni obstawiają, że Bonda zagra ciemnoskóry aktor:  mówi się między innymi o Idisie Elbie.

Jaka jest jednak prawda? I kto faktycznie zastąpi Daniela Craiga na stanowisku Jamesa Bonda? O tym z pewnością dowiemy się już niedługo! Choć najpierw - długo wyczekiwana premiera! Też już przebieracie nogami?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.