Huawei
Fot. Huawei
PARTNER

Kampania 360 nowego laptopa Huawei MateBook 14s!

Ambasadorem sam Robert Lewandowski!

Aleksandra Frankowska 3 listopada 2021 15:27
Huawei
Fot. Huawei

Tegoroczna jesień jest niezwykle bogata w premiery marki Huawei. Tym razem ruszyła najnowsza kampania 30 z Robertem Lewandowskim, promująca laptop Huawei MateBook 14s. Lekki, ultrasmukły, niezwykle wydajny – to tylko niektóre cechy, które można przypisać temu modelowi.

CZYTAJ TEŻ: Z życia redakcji: tydzień w dziale mody „Vivy!” z laptopem Huawei

Robert Lewandowski w kampanii Huawei MateBook 14s

Zrealizowana przez markę kampania spotkała się ze świetnym odbiorem wśród potencjalnych klientów. W udostępnionym filmie Lewandowskiemu MateBook 14s towarzyszy podczas intensywnego dnia pracy. Z uwagi na jego kompaktowy rozmiar i lekkość, można zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. Zapewnia mobilność, wygodę i wysoki standard usług.

Huawei MateBook 14s to model dla tych, którzy poza lekkością i wygodą mobilnej pracy, cenią sobie wyjątkowy design. Nasz nowy laptop, choć ultrasmukły, mieści w sobie wszystko, co ważne: wysokiej jakości dotykowy ekran, głośniki oparte o nasz autorski system Huawei Sound, potężną baterię, gwarantującą niezwykłą wydajność, możliwość wygodnego łączenia się z innymi urządzeniami i design klasy premium – mówi Dorota Haller, CMO, dyrektorka marketingu, komunikacji i e-commerce w Huawei CBG Polska.

Co wyróżnia MateBook 14s od Huawei?

Nowość od Huawei to multifunkcjonalny laptop, wyjątkowo wydajny i zaprojektowany w designerskim stylu. Zielony kolor podkreśla jego szyk i elegancję. Jest lekki, dzięki temu można spokojnie zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. Wyposażony w stację superszybkiego ładowania, pozwala użytkownikowi również na ultraszybką łączność, dzięki Wi-Fi 6. Każdy, kto wejdzie w jego posiadanie wyzwoli ponownie swoje pokłady produktywności i kreatywności.  

MateBook 14s_3 (1).jpg
Fot. Huawei

MateBook 14s_3 (1).jpg
Fot. Huawei

MateBook 14s_3 (1).jpg
Fot. Huawei

TAGI #premiera

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.