Iced Biscoff Latte
Fot. Adobe Stock
KUCHNIA 2021

Iced Biscoff Latte to największy hit TikToka! Zrób ją w domu!

Wystarczy tylko jeden dodatkowy składnik!

Aleksandra Frankowska 23 czerwca 2021 16:27
Iced Biscoff Latte
Fot. Adobe Stock

Kawa? Bez niej nie ma dobrego poranka. I chociaż w upały raczej rzadko sięgamy po gorącą latte z pianką, to jej idealnym zamiennikiem będzie królująca obecnie na TikToku Iced Biscoff Latte. Spokojnie zastąpi klasyczną Frappe,a jej smak będzie doskonały nawet dla najbardziej wyrafinowanego i wymagającego podniebienia. Wiemy, jak przyrządzić ją w domu!

Czytaj też: Czy zielona kawa naprawdę odchudza?

Iced Biscoff Latte – najpopularniejsza kawa na TikToku

Stylowa, elegancka, a do tego pyszna w smaku i kojąca w gorące dni. Iced Biscoff Latte bije rekordy popularności na TikTiku I z pewnością niedługo pojawi się również w kawiarniach. Jej tajemnicą jest jeden magiczny składnik – belgijski krem z karmelizowanych ciasteczek Biscoff. Jest on niezwykle popularny w krajach Beneluxu, a także za oceanem. Już na sam widok tej kawy, mamy na nią ochotę!

Przepis na Iced Biscoff Late

  • krem Biscoff (ilość według uznania)
  • gorące espresso
  • mleko
  • kostki lodu
  • bita śmietana
  • płatki czekolady do posypania

Na dno szklanki dodać krem Biscoff, który uprzednio rozpuścicie w rondelku. Na niego należy wlać zimne mleko i dodać lód. Całość zalać gorącym espresso, a na wierzch położyć bitą śmietanę i posypać płatkami czekoladowymi. Gotowe! 

@sarahscookery

biscoff 🤝 coffee — my muse 💘 ##coffeeclub ##biscoff

♬ original sound - Sickickmusic

TAGI #przepisy #kawa

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.