Edyta Pazura, Viva! 20/2021
Fot. Zdjęcia MARLENA BIELINSKA/move picture
Domy gwiazd

Edyta Pazura pokazała swój wiosenny ogród

Wygląda zachwycająco

Marta Cieplak 1 maja 2022 10:30
Edyta Pazura, Viva! 20/2021
Fot. Zdjęcia MARLENA BIELINSKA/move picture

Wiosna już w pełni, rośliny w rozkwicie, dlatego Edyta Pazura po raz pierwszy postanowiła pokazać, jak wygląda jej ogród o tej porze roku. Dzięki temu możemy wreszcie zobaczyć, gdzie odpoczywa gwiazda z mężem i trójką dzieci. Ogród nie wygląda na duży, ale za to zaciszny i idealny do tego, by się zrelaksować.

ZOBACZ TAKŻE: Domy gwiazd - jak mieszka Maciej Kurzajewski?

Edyta Pazura pokazała ogród

Na zdjęciach, które Edyta Pazura opublikowała na swoim Instagramie widać, że wiosną w jej ogrodzie wokół domu królują tulipany i kwitnące drzewa. Uwagę przykuwa przede wszystkim zjawiskowa magnolia, a także drzewko wiśni i wielokolorowe tulipany, prawdziwy symbol wiosny.

W domu coś nie idzie mi pielęgnacja roślin 🙈 dobrze, że chociaż te przed domem cieszą oko 😬, napisała pod postem.

Widać, że przyroda aż kipi i za chwilę w tym zacisznym ogrodzie będzie bardzo, bardzo zielono. Naszą uwagę przykuł też sam dom Pazurów – widać, że położony jest na działce nieopodal innych nieruchomości i ma aż trzy kondygnacje. To na pewno wygodne rozwiązanie, gdy w domu mieszka też troje dzieci. Dzięki dużej powierzchni, każdy z rodziny może mieć miejsce tylko dla siebie.

ZOBACZ TAKŻE: Jak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie? Zdjęcia wnętrz ich domu robią wrażenie!

Wybrukowane alejki nadają ogrodowi elegancji i sprawiają, że całość wygląda na bardzo zadbaną. Choć nie wiemy, czy Edyta i Cezary Pazura zajmują się ogrodem sami, to i tak robi on wielkie wrażenie. W takim otoczeniu odpoczynek musi być czystą przyjemnością. Zresztą zobaczcie sami:

wiśnia
Fot. Instagram@edyta_pazura

ogród Edyty Pazury tulipany
Fot. Instagram@edyta_pazura

ogród Edyty Pazury
Fot. Instagram@edyta_pazura

ogród Edyty Pazury magnolia
Fot. Instagram@edyta_pazura

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.