córka bonda 2
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Daniel Craig pokazał córkę na światowej premierze nowego Bonda. Kim jest Ella Loudon?

Co wiemy o starszym dziecku odtwórcy roli Agenta 007?

Redakcja VIVA! 30 września 2021 18:41
córka bonda 2
Fot. Getty Images

W ostatnich dniach nie mówi się niemal o niczym innym, jak tylko o wielkiej światowej premierze 25. filmu o Jamesie Bondzie pt. Nie czas umierać. Długo wyczekiwana premiera miała miejsce we wtorek w londyńskich Royal Albert Hall. Na wydarzeniu pojawiła się cała plejada gwiazd. Nie mogło oczywiście zabraknąć odtwórcy głównej roli, a więc Daniela Craiga. Aktor pokazał się na czerwonym dywanie w bardzo eleganckiej, ciemno różowej marynarce. Zachwycał swoją klasą, stylem i opanowaniem. Dało się jednak zauważyć, że na premierę przybył sam. Nie towarzyszyła mu jego wieloletnia partnerka i żona, Rachel Weisz. Na zdjęciach z gali da się jednak zobaczyć, że aktor pozuje fotoreporterom ze znacznie młodszą od siebie blond-pięknością. Okazuje się, że to jego dorosła córka. Kim jest i co o niej wiemy?

ZOBACZ TEŻ: Premiera Jamesa Bonda „Nie czas umierać” w Londynie to najważniejsze wydarzenie sezonu! 

Daniel Craig w wielu momentach swojej biografii prowadził życie zbliżone do tego jak postrzegamy Jamesa Bonda. Aktor, choć żonaty jedynie dwa razy, często kojarzony był z różnymi kobietami. Pierwszą żoną przyszłego Jamesa Bonda była Fiona Loudon. Para pobrała się w 1992 roku. Małżeństwo nie trwało długo, bo zaledwie 2 lata. Craig i Loudon doczekali się jednak córki, którą nazwali Ella. I to właśnie ona, Ella Loudon pojawiła się wtorkowej, wielkiej premierze filmu Nie czas umierać wraz ze swoim tatą.

29-letnia dziś Ella Loudon dorastała w Londynie. Kiedy miała 17 lat, przeniosła się do szkoły z internatem w USA, a dokładnie w stanie Massachusetts. Potem studiowała aktorstwo na Uniwersytecie w Nowym Jorku, choć szybko okazało się, że nie są to jej wymarzone studia. Po latach przyznała, że w trackie swojej amerykańskiej przygody długo chorowała na depresję. Mimo tego wspomnienia, Ella postanowiła spróbować swojego szczęścia w filmie i zaczęła pracę jako aktorka. Do tej pory ma na swoim koncie jednak tylko kilka krótkometrażowych produkcji.

CZYTAJ TAKŻE: Kto zostanie nowym Jamesem Bondem? Bukmacherzy obstawiają!

Przy okazji warto wspomnieć, że Ella Loudon nie jest jedynym dzieckiem odtwórcy roli Jamesa Bonda. Druga córka Craiga to owoc jego związku z Rachel Weisz, z którą jest związany od 2011 roku. Para nie chce ujawnić imienia dziewczynki, którą wychowują z dala od mediów i show-biznesu. Sama Rachel Weisz opiekuje się także jeszcze jednym dzieckiem. Urodzony w 2006 Henry Arfonowsky jest owocem jej związku ze znanym amerykańskim reżyserem, Darrenem Arfonowskym. Prawdziwie patchworkowo-filmowa rodzina!

Jak wygląda Ella Loudon? Jej najnowsze zdjęcia znajdziesz poniżej.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.