Pauline Ducruet
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images
O tym się mówi!

Wnuczka Grace Kelly Pauline Ducruet zagra w filmie dokumentalnym o własnym życiu

Projektantka mody 16. w kolejce do monakijskiego tronu

Aleksandra Frankowska 29 czerwca 2022 19:27
Pauline Ducruet
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Wielbiciele historii z królewskich dworów mogą już zacierać ręce. W Paryżu powstaje niezwykły film dokumentalny na temat życia Pauline Ducruet, wnuczki Grace Kelly. Projekt opowie o jej niezwykłej codzienności, zahaczając również o samą księżną Grace.

ZOBACZ TEŻ: Historia sukni ślubnej Grace Kelly. Co wydarzyło się z drugą kreacją księżnej Monako?

Powstanie dokument o Pauline Ducruet

Zajęcia rozpoczęły się już dwa lata temu w Paryżu. Film będzie opowiadał o niesamowitym życiu, jakie w mieście mody prowadzi wnuczka Grace Kelly, Pauline Ducruet. W dokumencie nie zabraknie jej codzienności, relacji z matką oraz życiu zawodowym, czyli projektowaniu mody. Dla tych szukających wyjątkowych smaczków, będzie można przyjrzeć się garderobie Grace Kelly. Nie jest jeszcze znana data premiery dokumentu o nazwie Forming.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Bajkowe życie przerwał tragiczny wypadek. Oto historia księżnej Monako, Grace Kelly

Moda to jej drugie imię

Wnuczka Grace Kelly studiowała projektowanie ubioru w słynnym Parsons w Nowym Jorku. Była stażystką w magazynie Vogue, jak również w Louis Vuitton. Dzięki swojej kreatywności i przedsiębiorczości stworzyła własną linię ubrań o nazwie Alter. Zwraca również bardzo dużą uwagę na ekologię, o czym również będzie mowa w dokumencie. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.