Pauline Ducruet
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images
O tym się mówi!

Wnuczka Grace Kelly Pauline Ducruet zagra w filmie dokumentalnym o własnym życiu

Projektantka mody 16. w kolejce do monakijskiego tronu

Aleksandra Frankowska 29 czerwca 2022 19:27
Pauline Ducruet
Fot. Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Wielbiciele historii z królewskich dworów mogą już zacierać ręce. W Paryżu powstaje niezwykły film dokumentalny na temat życia Pauline Ducruet, wnuczki Grace Kelly. Projekt opowie o jej niezwykłej codzienności, zahaczając również o samą księżną Grace.

ZOBACZ TEŻ: Historia sukni ślubnej Grace Kelly. Co wydarzyło się z drugą kreacją księżnej Monako?

Powstanie dokument o Pauline Ducruet

Zajęcia rozpoczęły się już dwa lata temu w Paryżu. Film będzie opowiadał o niesamowitym życiu, jakie w mieście mody prowadzi wnuczka Grace Kelly, Pauline Ducruet. W dokumencie nie zabraknie jej codzienności, relacji z matką oraz życiu zawodowym, czyli projektowaniu mody. Dla tych szukających wyjątkowych smaczków, będzie można przyjrzeć się garderobie Grace Kelly. Nie jest jeszcze znana data premiery dokumentu o nazwie Forming.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Bajkowe życie przerwał tragiczny wypadek. Oto historia księżnej Monako, Grace Kelly

Moda to jej drugie imię

Wnuczka Grace Kelly studiowała projektowanie ubioru w słynnym Parsons w Nowym Jorku. Była stażystką w magazynie Vogue, jak również w Louis Vuitton. Dzięki swojej kreatywności i przedsiębiorczości stworzyła własną linię ubrań o nazwie Alter. Zwraca również bardzo dużą uwagę na ekologię, o czym również będzie mowa w dokumencie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…