Księżna Kate i Carol Middleton
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania. Carol Middleton w sukience z garderoby księżnej Kate?

Czyżby wymieniały się ubraniami?

Aleksandra Frankowska 27 czerwca 2022 14:27
Księżna Kate i Carol Middleton
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Tego jeszcze nie było! Czy to możliwe, że księżna Kate i jej mama Carol Middleton wymieniają się garderobą? Matka przyszłej królowej pokazała się właśnie w sukience, którą Kate miała na sobie rok temu. Różowy odcień to idealny wybór na lato 2022.

ZOBACZ TEŻ: Ulubiony olejek księżnej Kate i Kim Kardashian dostępny w Polsce

Carol Middleton w sukience księżnej Kate?

O księżnej Kate od lat mówi się, że jest królową recyklingu. Często wybiera kilka razy tę samą kreację, a na dodatek niektóre z nich nieco przerabia, aby nadać im nowej świeżości i tchnąć w nie zupełnie innego ducha. Niedawno matka księżnej, Caroline Middleton pojawiła się podczas wyścigów konnych Royal Ascot w identycznej sukience, jaką rok wcześniej nosiła jej córka. Czy to zbieg okoliczności? Sukienka projektu ME+EM to piękna szmizjerka w różowym kolorze, który idealnie podkreśla urodę zarówno Kate, jak i Carol.

Carol Middleton
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Jak sukienkę wystylizowała Caroline Middleton?

Ta sama sukienka stanowiła jedynie bazę stylizacji obu Pań. Kate jako dodatki wybrała do niej brązowe botki oraz srebrną biżuterię. Caroline zdecydowała się na zupełnie inną wersję tego looku. Jako dodatki wybrała białą kopertówkę, czarny fascynator, broszkę oraz kolczyki z perłami.

ZOBACZ TEŻ: Oto 4 rzeczy, jakie księżna Kate zawsze ma w swojej torebce!

Trzeba przyznać, że obie, zarówno matka i córka wyglądały w tej sukience olśniewająco. 

Księżna Kate
Fot. Jane Barlow - WPA Pool/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.