Zendaya stylizacja spider-man marynarka
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images
stylizacje gwiazd

Zendaya na premierze „Spider-Man: Bez drogi do domu”. Tak oryginalnie dawno nie wyglądała!

Młodziutka gwiazda to prawdziwa ikona stylu?

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2021 14:30
Zendaya stylizacja spider-man marynarka
Fot. Gareth Cattermole/Getty Images

Na londyńskiej premierze filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” Zendaya wystąpiła w komplecie z kolekcji Alexandra McQueena na wiosnę 2022 roku. Na stylizację złożyła się szara marynarka oversize ozdobiona kryształowym wzorem, przypominającym pajęczą sieć. Całość Zendaya uzupełniła czarnymi botkami do kolan, zdobionymi kryształkami a z biżuterii wybrała kolczyki Jacob & Co. z motywem pajęczej sieci. Ten look od Alexandra McQueena to już druga stylizacja aktorki, która nawiązuje do filmu „Spider-Man: Droga do domu”. Wcześniej aktorka pojawiła się na ceremonii rozdania Złotych Piłek w Paryżu 29 listopada. Miała wtedy na sobie czarną kreację od Roberto Cavalli z odkrytymi plecami i złotym zdobieniem z tyłu, wykonanym z drobnych złotych łańcuszków.

ZOBACZ TAKŻE: Zendaya nową królową czerwonych dywanów?

Zendaya w szalonym looku od Alexandra McQueena

Zendaya i jej wieloletni stylista Law Roach, w kreacjach na czerwonym dywanie regularnie nawiązują do filmów, w których gra gwiazda. Można to było zaobserwować podczas jesiennej trasy prasowej filmu „Diuna”, gdzie Zendaya miała na sobie kilka stylizacji od Balmain, Vivienne Westwood i Ricka Owensa, które nawiązywały do tematyki science-fiction. W 2019 roku na premierze filmu „Spider-Man: Far From Home” Zendaya wystąpiła w czarno-czerwonej cekinowej sukni Armani Privé, która nawiązywała do nowego kostiumu Spider-Mana, który pierwszy raz został pokazany właśnie w tym filmie. 

Zendaya stylizacja spider-man bizuteria
Fot. Rex Features/East News

Zendaya stylizacja spider-man kolczyki
Fot. Rex Features/East News

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.