Vogue
Fot. Vogue/@studio_jackson
O tym się mówi!

Sarah Jessica Parker powraca na okładkę amerykańskiego Vogue. Promuje kolejną część "Seksu w wielkim mieście"!

Jak dużo zdradza z planu "And Just Like That"?

Aleksandra Frankowska 8 listopada 2021 12:27
Vogue
Fot. Vogue/@studio_jackson

Sarah Jessica Parker ponownie stała się jedną z najgorętszych gwiazd Hollywood, a wszystko to za sprawą reaktywacji kultowego serialu "Seks w Wielkim Mieście". Nowy sezon "And Just Like That" już lada moment pojawi się na platformie HBO GO. Sarah Jessica Parker również w ramach promocji serialu pojawiła się na okładce grudniowego numeru amerykańskiego magazynu Vogue. Okazuje się, że "Seks w Wielkim Mieście", to nie jedyna produkcja, do której powraca Sarah Jessica Parker, a wywiadzie dla największego modowego pisma zdradziła, co obecnie zaprząta jej głowę.

CZYTAJ TEŻ: Seks w Wielkim Mieście: Carrie Bradshaw w błękitnej sukience niczym Lady Diana!

Sarah Jessica Parker na okładce amerykańskiego Vogue

Prawdziwa Carrie Bradshaw. Wróciła. W tiulowej kreacji od Dolce&Gabbana, niczym z planu serialu i filmu jednocześnie. Tęsknili za nią fani produkcji, która wiele zmieniła w ich życiach. Pokazała, jak walczyć o miłość i marzenia. Utwierdziła kobiety w tym, że mężczyzna nie musi być uosobieniem szczęścia i że można je znaleźć zupełnie gdzie indziej. W rozmowie z Naomi Fry, Sarah Jessica Parker opowiedziała o nowych wyzwaniach i tym, na co wszyscy czekają – kontynuacji "Seksu w Wielkim Mieście'".

Za każdym razem, gdy kręcimy w plenerze zbiera się tłum fanek, wszystkie w wieku od 25 do 30 lat – mówi Parker. – Myślę, że mimo upływu czasu, nie zmieniają się wartości, które przekazuje ten serial.

And Just Like That, czyli jak do tego doszło?

O kontynuacji serialu mówiło się w zasadzie od ponad 20 lat. Fani, którzy pokochali losy czterech przyjaciółek z Nowego Jorku wciąż wierzyli, że ponownie będą mogli oglądać ich przygody na wielkim ekranie.

Kilka miesięcy wcześniej wpadłam na pomysł zrobienia podcastu o kulisach powstawania „Seksu w wielkim mieście” – mówi w rozmowie z amerykańskim „Vogiem” Sarah Jessica Parker. – Pandemia odebrała nam radość, bliskość z innymi ludźmi, a realia mojej bohaterki i jej przyjaciółek to przede wszystkim wspólnota i niekończąca się zabawa. Brakowało mi tego.

To właśnie pomysł Sarah Jessici Parker na podcast sprawił, że zaczęto zbierać ekipę i rok później… ruszył plan „And Just Like That”!

ZOBACZ TEŻ: "Seks w wielkim mieście": mamy najnowsze zdjęcia z planu "And Just Like That"!

Najlepsze ubrania, piękne kobiety i… wciąż dużo seksu

W wywiadzie dla Vogue Sarah Jessica Parker wspomina o nowych bohaterach, którzy już na dobre dołączyli do serialowej rodziny. Wśród nich zobaczyć będzie można również Nicole Ari Parker oraz znaną z "Chirurgów" Sarę Ramirez.

Wszyscy nowi bohaterowie są już częścią naszej serialowej rodziny – wspomina SJP. – Za ubrania Carrie, Mirandy i Charlotte wciąż możesz dać się pokroić (…) I seksu też jest dużo!

Grająca Carrie Bradshaw aktorka nie mogła pominąć kwestii stylizacji, które w przypadku "Seksu w Wielkim Mieście" pełnią rolę wręcz kluczową dla całej produkcji:

Ubrania, dodatki, meble z sześciu sezonów „Seksu...” przechowywałam w magazynie. Zapieczętowane i posegregowane – opowiada Sarah. – Zatrzymałam każdą rzecz.

Jej ukochane pamiątki do strzyżone futro oraz kobaltowe szpilki od Manolo Blahnika, które pełniły rolę pierścionka zaręczynowego od Mr. Biga.

And Just Like That, czyli historia kobiet po 50.

Od samego początku kontynuacja serialu miała być autentyczna, dlatego nie było farbowania włosów czy zakrywania zmarszczek. Bohaterki "Seksu w Wielkim Mieście" też się zmieniły i właśnie tak zostały ukazane:

Wszędzie o tym pisano. Siwe włosy były odmieniane przez wszystkie przypadki – mówi SJP. – Prezenter Andy Cohen jest siwy. Wygląda pięknie. To, co ze mną jest nie tak? Czasem aż nie wiem, co powiedzieć. Nas, kobiety nieustannie poddaje się krytyce. „Ale jest pomarszczona” albo „ale jest wyprasowana”, mówią. Wiem, jak wyglądam. Co mam z tym zrobić? Przestać się starzeć? Zniknąć?

Seks w Wielkim Mieście i nie tylko...

"Seks w Wielkim Mieście" to nie jedyny angaż aktorki. W połowie listopada SJP rozpocznie również nagrania do produkcji „Hokus Pokus 2”, a w tej roli będzie można zobaczyć ją na Brodway’u. Prowadzi również swój autorski butik obuwniczy, który kochają wszystkie kobiety i niejednokrotnie doradza klientkom podczas przymiarek.  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.