Maye Musk mn
Fot. Vivien Killilea/Getty Images
Ze świata mody

Maye Musk na okładce Sports Illustrated Swimsuit 

74-letnia matka Elna Muska pozuje w samym kostiumie kąpielowym

Aleksandra Trendak 16 maja 2022 19:30
Maye Musk mn
Fot. Vivien Killilea/Getty Images

Maye Musk jest nie tylko matką Elona Muska (sławnego przedsiębiorcy i współzałożyciela takich firm jak SpaceX i Tesla), ale także modelką i aktywistką, która właśnie znalazła się na okładce kultowego wydania Sports Illustrated Swimsuit. 74-latka była początkowo zaskoczona propozycją redakcji  magazynu, jednak po chwili zastanowienia postanowiła zapozować w kostiumie kąpielowym aby pokazać, że wszyscy mogą czuć się komfortowo w takim stroju, bez względu na wiek. 

CZYTAJ TEŻ: Mama miliardera podbija Instagram! Maye Musk ma ponad 70 lat i setki tysięcy fanów 

Maye Musk na okładce magazynu łamie tematy tabu 

W rozmowie z People modelka wyznaje „Moja pierwsza reakcja była taka, że nigdy nie mogłabym wymyślić czegoś takiego. Bo dlaczego ktoś miałby wziąć 74-latkę na okładkę, zwłaszcza w kostiumie kąpielowym? Myślę jednak, że dzięki temu kobiety po siedemdziesiątce będą czuły się bardziej komfortowo podczas pływania, a także te po dwudziestce i trzydziestce.” Jej zdaniem kobietom trudniej uwierzyć w siebie i zaakceptować swoje ciała, zwłaszcza, gdy mają je odsłonić na plaży. Podkreśla, że w tym przypadku warto wziąć przykład z mężczyzn, którzy chodzą w czym chcą, jak chcą i mało ich obchodzi co pomyślą inni. „Nie  powinnyśmy przejmować się aż tak bardzo!” mówi Maye Musk

Jak Maye Musk wspomina pracę na planie sesji zdjęciowej? 

Maye świetnie wspomina sesję zdjęciową na Belize. Podkreśla, że wszyscy byli dla niej bardzo mili i dbali o jej komfort, ponieważ chcieli, żeby czuła się jak najlepiej w tej nietypowej dla niej sytuacji. Modelka przyznała, że początkowo czuła ogromny stres, jednak wraz z kolejnymi zdjęciami coraz bardziej się rozluźniała, a praca na planie sprawiała jej coraz większą przyjemność. W rozmowie kobieta opowiadała także o przechodzeniu różnych trudnych momentów, kiedy ludzie odrzucali ją, obrażali oraz rozczarowywali, co stopniowo odbierało jej pewność siebie. Przyznaje, że w wieku 74 lat jest bardzo szczęśliwa, ponieważ nie przejmuje się już negatywnymi komentarzami pod swoim adresem oraz ze śmiechem przyznaje, że nikt już jej nie próbuje obrazić, ponieważ nie robi się takich rzeczy babciom. Uważa jednak, że choć otoczenie traktuje ją z szacunkiem i sympatią, nie wie jak długo może to trwać. Robi więc wszystko, by usuwać negatywne wpływy i osoby ze swojego życia.  

Maye Musk na koniec wywiadu radzi wszystkim czytelnikom: „Jeśli spotykamy się z ludźmi, którzy są dla nas okrutni i robią rzeczy, które są podłe, a my to akceptujemy, to sami się tacy stajemy. Zamiast tego radzę: idźmy do tych, którzy są życzliwi”. Warto posłuchać mądrych słów matki Elona Muska. Nigdy nie jest się za starym, żeby czuć się dobrze we własnej skórze i występować na okładce magazynu w kostiumie kąpielowym. Jak oceniacie stylizację i wywiad z Maye Musk?  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.