Marilyn Monroe
Fot. Baron/Hulton Archive/Getty Images
O tym się mówi!

Marylin Monroe w strojach z najnowszych kolekcji marek premium stylizowanych przez Carine Roitfeld

Ikona stylu jak żywa, pozuje na okładce CR Fashion Book China

Aleksandra Frankowska 23 czerwca 2022 12:27
Marilyn Monroe
Fot. Baron/Hulton Archive/Getty Images

Marilyn Monroe wiecznie żywa? CR Fashion Book China, modowy magazyn wykorzystał nowoczesną technologię i umieścił na swojej okładce amerykańską aktorkę. Cyfrowe zdjęcie wywołało szał na całym świecie, bowiem ukazuje, jakie możliwości daje nam obecny postęp technologiczny. To jednak nie wszystko.

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian zniszczyła suknię Marilyn Monroe podczas MET Gali 2022

Marilyn Monroe jak żywa na okładce chińskiego magazynu

Tego jeszcze nie było. Marilyn Monroe pozuje na okładce CR China i wygląda, jakby żyła. Dzięki nowoczesnej technologii, aktorka została ubrana również w najnowsze kolekcje marek premium, takich jak Prada, Balenciaga, Miu Miu czy Fendi, a zdjęcia zostaną wykorzystane jako kolejne osiem okładek. Za stylizacje odpowiada Carine Roitfeld.

„Jest gwiazdą marzeń dla każdego redaktora działu mody i kimś, kogo zawsze podziwiałam za to, że była pionierem w tworzeniu urzekającej marki osobistej wykraczała poza jej pracę” – wyjaśniła Roitfeld.

Fani Monroe krytykują sesję magazynu

W sieci pojawiło się wiele pozytywnych głosów na temat innowacyjnego pomysłu. Nie zabrakło jednak słów krytyki. Fani gwiazdy twierdzą, że wizerunek Monroe został wykorzystany przez magazyn dla zwykłych korzyści finansowych.

marilyn monroe rozmiar ubran figura kostium kąpielowy 2
Fot. Michael Ochs Archives/Getty Images

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Marilyn Monroe: jej tragiczna śmierć do dziś owiana jest tajemnicą. Nie do wyjaśnienia

„Liczba treści wykorzystujących jej twarz ostatnio nie wydaje mi się hołdem, po prostu wykorzystują osobę, która nie może na to pozwolić, tylko do sprzedaży czasopism i towarów, to jest złe” – napisał jeden z użytkowników Twittera.

Jak Wam się podobają nowe zdjęcia z twarzą Marilyn Monroe?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.