ktory-projektant-ubierze-joe-bidena-na-zaprzysiezenie-na-46-prezydenta-usa
Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Który projektant ubierze Joe Bidena na zaprzysiężenie na 46. prezydenta USA?

To słynny amerykański kreator mody!

Paulina Filipowicz 15 stycznia 2021 12:29
ktory-projektant-ubierze-joe-bidena-na-zaprzysiezenie-na-46-prezydenta-usa
Fot. Getty Images

Joe Biden już 20 stycznia ma objąć urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych. Komitet prezydenta elekta zapowiedział, że ceremonia zaprzysiężenia odbędzie się pod hasłem "Ameryka zjednoczona". Znane już są pierwsze szczegóły wydarzenia, które zapowiada się jednym z największych przedsięwzięć 2021 roku. Na uroczystości oprócz czołowych polityków wystąpią najsłynniejsze nazwiska z branży rozrywkowej, m.in. Lady Gaga, Jennifer Lopez, Tom Hanks, Justin Timberlake, Jon Bon Jovi i Demi Lovato. Szczegóły inauguracji budzą zainteresowanie na całym świecie. Jak podają amerykańskie media, wiadomo już który projektant ubierze Joe Bidena na zaprzysiężenie na 46. prezydenta USA.

Joe Biden inauguracja na 46. prezydenta USA

Przez prawie pół wieku w służbie publicznej Joe Biden wykreował sobie własny, klasyczny styl, który definiowały proste, dobrze skrojone, niebieskie i granatowe garnitury oraz krawaty w stonowanych barwach. Na co dzień jego ubiór pozostaje w klasycznej estetyce, a najbardziej charakterystyczne elementy garderoby Bidena to niebieskie koszule i okulary awiatory od Ray-Ban.

Można z łatwością przewidzieć, iż w dniu inauguracji (20 stycznia) Joe Biden może liczyć na stylizacje od projektanta najwyższej klasy. Według serwisu WWD, 46. prezydent USA pojawi się na zaprzysiężeniu w garniturze od Ralpha Laurena.

Ta prognoza wcale nas nie dziwi. W końcu Ralph Lauren to marka, która jest perfekcyjnym ucieleśnieniem amerykańskiego snu. Dotyczy to nie tylko stylu i estetyki brandu, ale również historii życia samego projektanta. Ralph Lauren jest dowodem na to, że Ameryka to kraj nieograniczonych możliwości, w którym sprzedawca krawatów z Bronxu może zostać właścicielem wartego miliardy dolarów modowego imperium.

Ralph Lauren to projektant, który wykreował rzeczywistość wyidealizowanej Ameryki, a popyt na ten fantastyczny świat wciąż trwa. Jak powiedziała Oprah Winfrey: „Ralph Lauren sprzedaje więcej niż ubrania. On sprzedaje wam życie, jakie chcielibyście wieść”.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.