Kolacja Chanel
Fot. Materiały prasowe Chanel
O tym się mówi!

Joanna Kulig, Mary Komasa i Kristen Stewart na wyjątkowej kolacji Chanel w Berlinie

Ich kreacje były zjawiskowe

Aleksandra Frankowska 21 lutego 2023 14:27
Kolacja Chanel
Fot. Materiały prasowe Chanel

Od 16 lutego trwa 73. Edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. Marka Chanel zorganizowała z tej okazji uroczystą kolację, na którą zaprosiła ambasadorów swoich kolekcji. Wśród gwiazd znalazły się Joanna Kulig, Mary Komasa, a także Kristen Stewart. Wydarzenie odbyło się w Boros Foundation.

ZOBACZ TEŻ: Joanna Kulig zabrała głos po krytyce stylizacji od Chanel! Ujawniła kulisy festiwalu w Berlinie

Uroczysta kolacja Chanel w Berlinie

W Boros Foundation 15 lutego zgromadziły się gwiazdy będące ambasadorami marki Chanel. Jedną z głównych osobistości była Kristen Stewart, która od lat promuje modę Chanel. W tym roku była również przewodniczącą komisji jury podczas festiwalu. Wśród gości znaleźli się także Vicky Krieps, Zar Amir Ebrahimi, Marisa Tomei, Lilith Stangenberg czy Ella Rumpf.

Kristen Stewart
Fot. Materiały prasowe Chanel

Polki na kolacji Chanel

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia nie zabrakło również polskiego akcentu. Wśród gości pojawiły się ambasadorki marki Chanel, Joanna Kulig i Mary Komasa. Kulig podczas premiery komedii „She Came To Me” na Festiwalu ubrana była w tweedowy komplet od marki i wyglądała olśniewająco. Podczas kolacji wybrała jednak proste spodnie i kaszmirowy czarno-biały sweter. Mary Komasa postawiła zaś na cekinowy look – żakiet i dopasowane spodnie. W trakcie wydarzenia grała również na fortepianie. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Joanna Kulig zachwyca podczas festiwalu Berlinale w kreacjach topowego francuskiego domu mody!

Kolacja Chanel
Fot. Materiały prasowe Chanel

Joanna Kulig
Fot. Materiały prasowe Chanel

Mary Komasa
Fot. Materiały prasowe Chanel

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.