Bottega torebka
Fot. Edward Berthelot/Getty Images
O tym się mówi!

Bottega w duchu eko wyprzedaje stare torebki w starych cenach

Upoluj swoją wymarzoną perełkę

Aleksandra Frankowska 10 czerwca 2022 11:27
Bottega torebka
Fot. Edward Berthelot/Getty Images

Jeśli Twoim marzeniem jest wejście w posiadanie markowej torebki od Bottega Veneta, niedługo może się ono ziścić. Marka bowiem przygotowuje wyprzedaż swoich starych sezonów w imię ekologii, nie zmieniając przy tym cen. Zainteresowanie jest więc ogromn!

ZOBACZ TEŻ: Cassette od Bottegi Venety: na czym polega fenomen ulubionej torebki gwiazd?

Bottega Veneta wyprzedaje torebki ze starej kolekcji

Bottega to jedna z najpopularniejszych marek modowych na świecie. Jej torebki, takie jak Cassette czy Jodie to modele, które stały się wręcz legendarne w świecie mody. Wraz z nadejściem nowego sezonu Bottega próbuje nowego zagrania, tworząc na stronie zakładkę Bottega Series. Będzie tam można kupić torebki z poprzednich sezonów w super cenach.

Jak działa nowa opcja w Bottega?

Marka będzie wypuszczać każdego miesiąca kolejne rzuty archiwalnych już modeli se swoich dawnych kolekcji. Cena toreb będzie dokładnie taka, jak wyglądała ostatnia, kiedy były jeszcze w regularnej sprzedaży.

CZYTAJ TEŻ: Luksusowa marka Bottega Veneta wycofała się z social mediów?

„Filozofia Bottega Series rzuca wyzwanie samej konstrukcji pór roku – produkty, które są ponadczasowe, nie muszą przestrzegać sezonowego kalendarza”, mówi Vogue CEO marki Leo Rongone.

Filozofia dbania o ekologię jest bardzo bliska marce, która regularnie wprowadza innowacje z tym związane do swoich działań. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.